Rekora gerek yok

25 Kasım 2015, Çarşamba 19:00
AA

Erkekler cinsellik denince sayılarla konuşuyor. Cinsel organ kaç santim, gecede kaç kez ilişkiye girdin, kaç kez mastürbasyon yapıyorsun gibi... Beyler, rekor denemelerine gerek yok. Önemli olan her iki tarafın da mutlu ve tatmin olduğu bir ilişki

BÖYLE SORU YOK!

Çok yoruluyorum

21 yaşındayım, bugüne kadar 100’den fazla kızla birlikte oldum. Geç boşalıyorum. Hem partnerim yoruluyor hem de ben. Bu duruma nasıl çare bulurum? CEVAP Çare kolay, şımarık, arsız, sorumsuz ve de palavracı okurum! Yüzden fazla kızın ruhlarını yalanlar, alavere dalavereler ve hokkabazlıklarla doldurdun. O kadar ustasın ki baktın tavladın, elini tuttun avladın. Anahtar cebinde, evin yolunu tuttun. Kaç dakikada hedefine ulaştın? Kimilerinde yarım saat, kimilerinde bir hamburger yiyerek zamanı uzatarak amacına ulaştın. Gelelim şu geç boşalmana; kızlar yorulup bir giden bir daha gelmiyorsa, işte bir çözümsüz sorun daha. Yeni avlara tuzak yolu açılacak, yorulsam da ben gelirim diyen varsa senin insanlığının da çivisi çakılacak, bu mail de çöpe atılacak.

GÜNÜN SORULARI

Niye uzun sürmüyor?

25 yaşında bir arkadaşım 5 saat hiç ara vermeden ilişkiye girdiğini anlattı. Çok moralim bozuldu. Ben niye böyle uzun ilişkiler yaşayamıyorum? CEVAP Sonra ne olmuş değerli okurum? Ağzın mı sulandı? Adamın biri bir oturuşta bir kuzuyu yemiş. Biri de 2 kilo baklavayı yalayıp yutmuş. Gazetelerde haber vardı, bir Çinli her gün 2.5 kilo acı biber yiyormuş. İster misin bunları? Öyleyse neden arkadaşının yerinde olmak istiyorsun? Açlık insanlara hayal de gördürür. Fakir, hayalle zenginliğe doymaz. Al sana 5 kadın, kapan bir odaya. 5 saati ara vere vere tamamlamaya çalış. Miden bulanıp kusmazsan ben bir şey bilmiyorum. Ama arkadaşının olayını biliyorum. Rekora yazacaktık. Kronometresi olmadığından onu palavra bölümüne aldık. Sen ağzını şapırdat, 5 saate dayanacak kadın bulursan kendini bırak, ona bak. Çünkü asıl mucize odur.

Karım cinselliği sevmiyor

36 yaşındayım, 6 yıllık evliyim. Karım cinselliği hiç sevmiyor. Ön sevişme ya da fantezi yapamıyoruz. Görev yapar gibi uzanıyor. Öylece kalıyorum. Dışarıdaki kadınlara gitmek istemiyorum. Ne yapmalıyım? CEVAP Hiçbir şey yapamazsın değerli okurum. Çünkü evlilikte şans kurbanı olmuşsun. Önünüzde daha 40 yıl var. Cinselliğinizin doruk, mutluluğunuzun ise zaten doruk noktasındasınız. Eşin yaratılış gereği cinselliğe soğuk. Bu durum doğuştan değil, yetişme koşullarından. Bu konuda kendini keşfetmeden, rüyalarında bile cinselliğe izin vermeden evlendi. Düğün eğlenceleri bu dramın komedi perdesiydi. Şimdi ne olacak? Büyük ihtimalle kadının soğukluğu daha da artacak ve zaman donacak. Bu konuda gönülsüz göreve çıkanlar da kendilerini ateşle yatağa atanlar da hep olacak. Bu tür zor durumlarda ise, uzmanlar yardıma koşacak. Yardım alanlar bir şeyler kazanacak, almayanların içinde ise ukte kalacak.

* * * *

Canı çok yanıyor

26 yaşındayım. Sevgilim de 25 yaşında. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, kızlık zarı yırtıldı, kan geldi. Her ilişkiden sonra kızdan kan geliyor, acı çekiyor. Bir de hiç korunmadık, hamile kalma ihtimali var mı? CEVAP Değerli okurum, kız kendini kasıyor. Sen de anladığım kadarıyla acelecisin. Dikkat edin. Gerekirse bir uzmandan bilgi alın. Kızın cinselliği sağlam yere otursun. Acı korkusuyla geleceğini korkutmasın. Bu acıyı da önlüyoruz.

Nasıl büyüyecek?

22 yaşındayım. Penisim 13 santim, küçük olduğunu düşünüyorum. Büyütmenin bir yolu var mı? CEVAP Değerli okurum, zaten büyümüş büyüdüğü kadar. Daha ne istiyorsun?

Rüyasında sevişiyormuşuz


20 yaşında kızım. Erkek arkadaşım rüyasında hep seviştiğimizi görüyormuş. Acaba neden böyle rüyalar görüyor? CEVAP Sevgili okurum, aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş. Hadi seni rahatlatayım. Seni özlüyor yani seviyor. Ama bu sevgiler tehlikeli olur, dikkat!

Nişanlım bakire olduğuma inanmıyor

24 yaşında kadınım. Nişanlımla ilişkiye girdik, kan gelmedi. Doktor hâlâ bakire olduğumu söyeldi. Vajinam genişmiş. Ama nişanlımı kimseyle birlikte olmadığıma inandıramıyorum. Ne yapacağım? CEVAP Sevgili okurum, biz buradan esnek esnek diye sürekli haykırıyoruz. Sıkı yönetim bildirileri gibi saat başı bildiri okuyoruz. Esnektir esnek diyoruz. Sevgilin inanmıyorsa bu yazıyı göster ona. Onun da kulaklarını çekiyoruz. Biraz da insaflı, namuslu adamlar olsunlar diye.

Nasıl korunmalıyız?

20 yaşında bir kızım. 1 ay sonra düğünüm var, 2 yıl hamile kalmak istemiyorum. Nasıl korunmamız gerekiyor? CEVAP Değerli okurum, bunun adresi kadın doğum uzmanları. Her gün önleyici haplar kullanabilirsiniz. Takvim yöntemi ya da kondomdan yararlanabilirsiniz.

Sorun kimde olabilir?


33 yaşındayım. Arkadaşlar günde 3-5 kez boşaldıklarını söylüyor. Ben ise sadece 1, bilemediniz 2 kere boşalıyorum. Sorun bende mi yoksa onlarda mı? Bu durum bende saplantı haline geldi. Ne yapacağım? CEVAP Değerli okurum, günde 1-2 bile çok. Haftada 3’e in. İşte o zaman her yönüyle mükemmel bir erkek olursun. Uzun yıllarını cinsel mutlulukla yaşarsın. Söylediklerim dışındakiler hikaye.

Kızlık zarı dikilince eskisi gibi olur mu?


Nişanlımla 2 hafta önce ilişkiye girdik. Şu an ayrıyız. Beni kızlık zarımı diktirmek için arıyor. Acaba eskisi gibi olur mu? CEVAP Sevgili okurum, bu konuyu çok yazdık. Zar yırtılmışsa yeniden kanaması için gerdek gecesinden 1-2 gün önce dikilmelidir ki beklenen olsun. Bu durumda eski nişanlın evleneceğin zamana kadar bekleyecek. Ve o zaman harekete geçecek. Şimdiden yapılacak bir şey yok.

Çok erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum. Kız arkadaşımın elini tutsam bile hemen boşalıyorum. Kendimi kontrol edemiyorum. Ne yapmam gerekiyor? CEVAP Değerli okurum, alışacaksın. Erken boşalma gençlerin çoğunda, evli erkeklerin hemen hemen yarısında var. Evlilik koşullarında tedavi ediliyor. Heyecanlarına hakim olur, kız arkadaşınla cinsel birleşmeden önce yakın durmayı öğrenirsen sanırım bir zaman kazanacaksın. Bu koşullarda ilaç olmaz.

Hemen kan geldi, neden?

Kız arkadaşımla ilk defa ilişkiye girmek istedim ama daha vajinasına dokunur dokunmaz kan geldi. Acaba zarı bozulmuş mudur? CEVAP Yavrum, zarı bozulmadı ama ya adet dönemindeydi ya da heyecandan adet gördü, o da farkında değildi. Bu kan seni hiçbir şekilde ilgilendirmez. Tedirgin olma amma ikide bir de acemi acemi kızların orasına burasına doğru uzanma.

Anlattıkları doğru mu?

İş arkadaşım bir gecede 8 kez boşalabildiğini söylüyor. Bana biraz uçuk geldi ama böyle bir şey mümkün mü? CEVAP Değerli okurum, varsayalım ki doğru. Bu neye yarar? Bana ne, sana ne değerli okurum. Attı mı tuttu mu bu onun kendi bileceği iş. Sen kendi yoluna, kendi doğruna bak. Ben not verseydim sen pekiyi alırdın. O ortayı zor alırdı.

İlişki sırasında çok acı çekiyorum

21 yaşında kızım, bekarım. Her ilişkiye girişimde canım yanıyor. Vajinal orgazm olamıyorum. Erkek arkadaşım çok zevk aldığını söylüyor ama ben zevk alamıyorum. Ne olur yardım edin. CEVAP Sevgili okurum, evli olsaydın bu soruna daha rahat bir çözüm bulunurdu. Şimdilik böyle idare edeceksin. Günün birinde hekime gitmeniz gerekirse tabii ki kocanla birlikte gideceksin. Varsa teknikleri ya da çözümü onu birlikte arayacaksınız. Bu konuda donanımlı bir uzman size yardımcı olacak.

GÜNÜN SÖZÜ

Aşkın dili yüreğin gülünün can suyudur. H.D.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.