Rol yaparak yaşanmaz

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadın severek evlense de kavga ve sorunlar nedeniyle cinsellikten uzaklaşıyor. Kadınların bir kısmı da huzuru bozulmasın diye, bazen de eşinin korkusundan orgazm taklidi yapıyor. Hanımlar, rol yaparak yaşanmaz. Bu ne size ne de yuvanızı mutluluk getirir.

Kız arkadaşım kaçıyor

28 yaşındayım. Bir yıldır kız arkadaşım var. Onunla birlikte olmak istiyorum. Beni sevdiğini söylüyor ama birliktelik istemiyor. Bir hafta önce bir şeyler yaşamaya karar verdik ama benden kaçtı. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, istemiyorsa istemiyor. Sen istemediğin bir şeyi yapar mısın? Yani bu kız arkadaşın, senin hayatını alt üst edecek bir istekte bulunsaydı “Evet” mi derdin? İşte seni aydınlattım. Dokunma kıza.

Arada hap kullanıyorum

40 yaşındayım. Ayda 1 ya da 3-4 ayda bir sertleşme ilaçlarından kullanıyorum. Sizce sakıncası olur mu? Kullanmam doğru mu?

CEVAP

Değerli okurum, o tür hapların zararı yok ama psikolojik olarak bağımlılık kazanma.

Penisim ağrıdı

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla yakınlaştık, bir nevi seviştik. İlişkiden sonra penisimin dip kısmı ağrımaya başladı. Ne yapmam gerekiyor? Doktora görünmeli miyim?

CEVAP

Değerli okurum, hayır. Damarlar içeriden biraz zorlanmış, o basınç da ağrıya neden olmuş. Olabilir be oğlum. Gençlik bu.

Tamir olur mu?

19 yaşında kızım, erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, kzlık zarımın bozuldu sanıyorum. Epey kan geldi. 25 yaşına kadar evlenmeyeceğim. O zaman kadar dokunmazsam zarda bir değişiklik olur mu? Kanama olur mu?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarı kendi kendine tamir etmez. Zamanı geldiğinde çaresini düşünürsün. Geçmiş olsun. Ama sakın keyfini bozma. Giden gitmiş, ardından bakarsan gözlerini yorarsın. Ruhunu kedere boğarsın. Onlar daha kötü.

Cinsel organım çok küçük

35 yaşındayım. Şimdiye kadar pek çok kadın benimle olmak istedi ama kimseye yaklaşamıyorum. Çünkü cinsel organım 8 santim. Bu durumda ilişkiye girmem imkansız. Çözümü nedir? İlaçlar işe yarar mı?

CEVAP

Değerli okurum, ilaçların penisinin büyümesine en ufak bir katkısı olmaz. Dışarıdan müdahalelerin de hiçbiri yararı yoktur. Sözün özü sen bu organla barışık olup görevini yapmaya çalışacaksın. Tek çözüm olan operasyonla 1-2 santim uzayabilir. Ona da gerek olup olmadığına uzman karar verir. Bana göre bunları düşünmeden ruhunu rahatlatmak için dene bakalım şu seni beğenen kadınları. Ne diyecekler? Onların kararı önemli. Değerlendirmeyi onlar yapsın. Bana da yaz.

Rol yapmaktan bıktım

34 yaşındayım, 7 yıllık evliyim. Eşim cinselliğe çok düşkün. Ben hiç orgazm olamadım. Bazen gecede 4 kez birlikte oluyoruz. Artık bana dokununca kaçıyorum. Eşim sıkıldı. Ben rol yapmaktan bıktım. Ne olur yol gösterin.

CEVAP

Güzel kızım, ilk aklıma gelenleri yazayım. Eşin seni bıktırdı. Hani bir güzel yemeği alışa alışa, tadına vara vara yemek başka, birkaç tabak yemek koyup “Ye diye” zorlamak başka. İkinci aklıma gelen; sayısı çok olan birleşmelerde erken boşalma vardır. Bu da kadınlar için sorun yaratır.

Üçüncüsü böyle hızla temponun içine romantizm pek girmez. Duygusal hazırlık, hafif dokunuşlar yani kadının ruhunu okşama gibi girişimler yok gibi. Ama pek çok kadında da orgazm sorunu yaşanıyor. Klasik bir söz var. ‘Soğuk kadın yoktur. Kadınının ateşini yakamayan erkek vardır’ bu da Freud’un. Sanırım tedavi ya da yardıma ihtiyacınız var. Ana kaynağı sende değil, eşinde arıyorum.

Rüyalarda oluyor

26 yaşında kadınım. Sevgilimle sık sık birlikte oluyoruz. Canım acımıyor, zevk de almıyorum. Şimdiye kadar orgazm olmadım. Sadece rüyalarımda yaşıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili kızım, orgazm potansiyelin var. Ama pratik zayıf. Bu olayın özü, sözü bu. İleride alışacaksın. Özellikle güvenli ortamda, sevdiğin bir erkekle hem bedensel hem ruhsal uyum da sağlarsan istediklerin olacak. Gerisi aslında biraz karışık. Onları da siz çözersiniz. Kafamın takıldığı konu bu ilişkinin nereye gideceği?

Küçültücü var mı?

Ne zaman güzel bir kadın görsem penisimde akıntı oluyor. Kız arkadaşım benimkinden korkuyor. Ben daha da büyümesinden korkuyorum. Ne kadar olmalı? Bir de penis küçültücü de var mı?

CEVAP

Okurum, doğru yolunda yürü. Doğanın işine karışma. Sonra zırvalayıp da durma. Kiminiz küçük, kiminiz büyük diye feryadı basıyorsunuz. Benim elimde mi? İlaçlarla ne büyür ne küçülür. Sadece kullanma yöntemlerini öğreneceksiniz.

İsteği hemen kaçıyor

19 yaşındayım. Kız arkadaşımla birbirimizi seviyoruz. Ama 1 dakika sonra kız arkadaşım sıkılıyor. Benden uzaklaşıyor. Bu durum evlendiğimizde de böyle devam eder mi?

CEVAP

Değerli okurum, şimdi şu evlenme lafı nereden çıktı? Ne evlenmesi? Her aşık olan birbiriyle evlenseydi ülke şu anda açlıktan sürünüyor olurdu. Okumamış, iş kurmamış, hayatının sorumluluğunu öğrenmemiş, annebaba ekmeğine muhtaç bir işsizler ordusu. Sonra ne olurdu biliyor musun? O güzelim aşk 6 ay sonra kafa göz yarma biçiminde savaşa dönüşürdü. Alışma döneminde zaman geçiriyorsunuz, ne olacağınız bilinmez.

Penisim gelişir mi?

Genelevlerdeki kadınlar beni korkuttu. Penisimin küçük olduğunu söylediler. 18 yaşındayım, cinsel organım 11 santim. Acaba gelişme olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, gelişme olmasa da sana yeter. Normal işlevini görür. Kilo almaman gerekiyor. Fazla kilon varsa ve zayıflarsan, penis 1-2 santim daha öne çıkar. Yağdan kurtulur.

BÖYLE SORU YOK: Her gün 5 ayrı kızla oluyorum

Günlük 5 ayrı kızla ilişkiye giriyorum. İlerleyen zamanda benim için sorun olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, mesleğin nedir? Kendini nasıl geçindiriyorsun? Çünkü hangi açıdan baksam sorunlu, deli bozuk, saygısız ve de tutarsız birisin. Sana hekimlik yapabilmem için kendine ve kızlara saygılı ol ki benim de attığım taş gediğine ulaşsın.

Ne zaman, ne yer, ne ekonomik ne performans, ne sağlık düşünüyorsun. Kurduğun hayallerde istediğin kadar kişiyle birlikte olabilirsin. Hayallerini kısıtlamak kimseye düşmez. Umarım en kısa zamanda dersini alırsın.

GÜNÜN SORULARI

Zevk almıyorum

İki yıllık evli kadınım. Eşimin penisi çok kısa. Erken boşalması vardı şimdi iktidarsız. Durumu kabul etmiyor. Zevk almıyorum ama güzelmiş gibi yapıyorum. Akıl verin.

CEVAP

Sevgili okurum, birçok kadının derdini dillendirdin. Bazen erkekler partnerlerinden cinsel sorunları olduğunu duyduğunda ‘sapına kadar erkek’ değilmiş gibi hissedip savunmaya geçer, sorunu kabullenmez. Bu erkeklerin büyütülüşünden kaynaklanıyor. Başımız, dişimiz ağrıdığında nasıl utanmıyorsak cinsel sorun olduğunda da uzmana gitmek gerekir. Ancak sen de eşini kandırmış, onun sorun olmadığını düşünmesine çanak tutmuşsun. Onu incitmeden tedaviye ikna etmelisin.

Dikkatim dağılıyor

21 yaşındayım, 6 aydır seks hayatım var. Dikkatim dağılıyor ve sertleşme bitiyor. Bu durumu nasıl aşabilirim?

CEVAP

Okurum, tüm dikkatinin oraya yoğunlaşması gerekirken sana ne oluyor? Yol senin, araba senin. O dikkat çok konuda dağılır. Arabada olursa insan uçuruma yuvarlanır. Ağır bedeller ödenir. Kızı beğenmiyorsan bırak gitsin. Bu işler hayrına yapılmaz. Kendini verip kaptırman, aklını kaptırmaman gerekir. Kız ne umdu ne buldu. “Seks ve evlilik buysa ben yokum” diyecek. Evlilikten vazgeçecek, kendinde olanla yetinecek.

GÜNÜN SÖZÜ

Rüyalar özlemlerin uçurtmalarıdır. H.D.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder