Ruh ve beden doysun

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadının cinsellik için zamana ihtiyacı var. Aşık olacak, ruhu beslenecek sonra sıra ilişkiye gelecek. Kadının sadece bedenini doyurmaya kalkar ruhunu tatmin etmezseniz olmaz. Beyler, bu işler aceleye gelmez, adımlarınızı dikkatli ve yavaş atın...

BÖYLE SORU YOK!

Eşimden utanıyorum

20 yaşındayım, 2 yıllık evliyim. Eşimle ilişkiye girerken utanıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, daha bıyığı terlememiş çocuğum. 18 yaşında, çocukluktan ergenliğe geçişin birinci basamağında evlenirsen böyle olur. Eşin de senin yaşındaysa keşke evlendiğiniz günden şöyle başlasaydınız: Önce biraz evcilik oynardınız, daha sonra doktorculuğa geçerdiniz. Dokunmacılıkta tecrübe kazanırdınız. Sıra körebeciliğe gelirdi. Sen şike yapar, gözünü tam kapamazdın. Sonra eşinin üzerine düşme antrenmanları yapar, böylece deneyim kazanırdın. Bir gün de körebeciliği çıplak oynayıverirdiniz canım!!!


GÜNÜN SORULARI

Başarısız oluyorum

Her gün en az 2 kere mastürbasyon yapıyorum. Bu yüzden de derslerimde başarısız oluyorum. Bunun nasıl engelleyebilirim? RUMUZ: AŞIKKRAL

CEVAP Hangi okul, hangi ders? Yaş kaç, boy, kilo nerelerde değerli okurum? Yoksa balık tutmaya mı çalışıyorsun susuz derelerde? Aşıkkralsın, ben okeyledim. Bana göre sorun yok. Haaa Ahmet, ha Mehmet, sana biat ederim, ‘Kralım çok yaşa’ der, sayende keyfime keyif katarım. Bir de dokunulmazlık kazanınca kazandıklarımı bile havaya savururum. Sen kime çalışıyor, kime aşık oluyorsun? Ben acırım acırım sana acırım. Yoksa “Kralım” diye boşa kürek mi sallıyorsun? Şu anda çiçeği açmamış, bitmemiş ot gibisin. Bu nedenle çiçeğini yani geleceğini keşfedemedim, ötesini de bilemedim.

Cinsellikten zevk almıyoruz

40 yaşındayım, 15 yıllık evliyim. Karım çok genç. 2 yıldır erken boşalıyorum, ikincide de sertleşme olmuyor. Mutsuzum, eşimle huzurumuz kalmadı, cinsellikten zevk almıyoruz. 3 ay önce kan şekerimi ölçtürdüm, normal çıktı. 1.65 boyunda, 82 kiloyum, bana yardım edin.

CEVAP Değerli okurum, mailini okurken içim geçmiş, dalmışım. Bir rüya gördüm, dervişin zikri neyse fikri de öyleymiş derler. Bende de öyle oldu. Evlendiğinde sen 25’tin, eşin neredeyse yarı yaşındaydı. O zaman bana gelip sorsaydın, ‘Gençler bu işin sonunu iyi görmüyorum’ derdim. Çünkü gelin çok küçük, bundan kadınlık bekleme, hayatını altüst etme. Ham meyveyi koparıyorsun dalından, kızı ayırıyorsun anasından. Kız ne olup bittiğini anlayana kadar senin nereye savrulacağını bilemem der önünüzü keserdim. Aslında durumunuzu biliyorum da karar vermekte çok geç kaldım. Hayata yeniden başlar gibi başlarsanız nikahınızı uzman bir hekime kıydırın, ondan öneriler alın.

* * * *

Ağrı yok ama büyüme var


24 yaşındayım. 1 yıldır cinsel organımda 5 santimlik büyüme ve şişkinlik oldu. Ağrı yapmıyor. Ne olur yardımcı olun.

CEVAP Değerli okurum, benim ilgi alanıma girmiyor. Ama uzmanına gidip mutlaka ultrason tetkiti yaptırman da iyi olur. Böylece büyümenin kaynağı bulunur.

Çok mu küçük?

15 yaşındayım ve penisim 12 santim. Acaba normal mi yoksa küçük mü?

CEVAP Değerli okurum, normal. İyi çalışırsa sorun çıkarmaz. Bu tür penislerde genellikle iyi çalışıyor. Sorun etme.

Mastürbasyondan vazgeçemiyorum


23 yaşındayım. Mastürbasyon yapmaktan vazgeçemiyorum. Kaç kez denedimse olmadı. Evlendikten sonra da bu sorun devam eder mi?

CEVAP Değerli okurum, evlendikten sonra devam edebilir. Artık cinsel ilişkiye başlaman gerekir. Saplanmış kalmışsın. Bir tür tutkuya dönüşmüş yani şartlanmışsın. Ama hiç üzülme. Vazgeçmeyi öğreneceksin.

Yaşıtlarıma göre küçük mü?


14 yaşındayım. Penisim 7 santim. Sizce bu normal mi? Yaşıtlarıma göre çok mu küçük?

CEVAP Sevgili çocuğum, eğer ereksiyon hali 7 santim ise nasıldır, nedir araştırmalı. Belki de ergenliğe girmedin daha. Zaten büyüyecek. Ama sönük hali 7 santim ise süper. Ve şişmansan, kasık yağların varsa, o da aleyhinde rol oynar. Çok çok tedirginsen bir ürologdan yardım al.

Rol yapmaktan sıkıldım

35 yaşındayım, 7 yıllık evliyim, bir çocuğum var. Eşim cinselliğe çok düşkün. Ben değilim. Ben hiç orgazm olmadım. Kocamdan kaçıyorum. Rol yapmaktan sıkıldım, yardım edin.

CEVAP Sevgili okurum, iş baştan yanlış başlamış. Eşin sanırım sadece cinsel organa odaklanmış. Ve sanırım çiçek daha açmadan solmuş. Birçok kadın gibi senin gibi. Belki eşinle birlikte profesyonel yardım alabilirsiniz. Birtakım çıkış noktaları ararsın. Çünkü bu ilişki yaşam boyu sürmez. Bir yerden patlak verir.

Nasıl büyütürüm?


19 yaşındayım. Penisim 13 santim. Doğal yolla nasıl büyütebilirim?

CEVAP Büyütemezsin yavrum. Bu sana yeter. Hiç merak etme, ama kullanmasını bilirsen yeter.

Boşalamıyorum, neden?


22 yaşındayım. Penisim 9 santim. Her gün mastürbasyon yapıyorum. Şimdiye kadar 3 kez ilişkiye girdim ama boşalamadım. Bunun için tedavi görüyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, uzmanını bulmuşsun. Çok mastürbasyon sorun yaratabilir. Hayatın her alanında oyun kuralına göre oynanmalıdır. Ama uzman arkadaş senin üzerinde tetkikler de yapabilir. Kendini ona bırak.

Karım beni reddediyor

30 yaşında, 2 yıldır evliyim. Eşimle 2 haftada 1 birlikte oluyor. İyi bir cinsel hayatımız var. Ama bir gün daha birlikte olalım desem beni reddediyor. Ne yapabilirim?

CEVAP Değerli okurum, arada cinselliği aklından çıkart. Gözünün içine bak, ara sıra kucağına yat. Evlilik geminizin dümenini ona bırak. Sen de haklısın. Yani 2 haftada 1 kere ile çekilmez bu dünyanın hali. Ama merak etme, kadınını keşfedersen işler yoluna girer.

Geç orgazm oluyorum


22 yaşında, 1 yıllık evli bir kadınım. Ben çok geç orgazm oluyorum. Bu durum eşimi zorluyor. İlişkimiz etkileniyor. Acaba ne yapabiliriz?

CEVAP Sevgili okurum, kadınlarda boşalma sorunu yaygın. Çözümü de zor. Sanırım fantezilerin devreye girmesi gerekiyor. Olayı da tek boyuttan çıkarıp romantik, duygusal ortamlarda yaşayın, kendini frenlemeyi de bırak. Biraz da böyle deneyin.

Hâlâ bakire miyim?


19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Arkadaşım sarhoştu. Yanlışlıkla penisi vajinama girdi. Benden kan gelmedi. Acaba ben hâlâ bakire miyim?

CEVAP Sevgili okurum, esnek zara sahip birisin. Yüzde 25 dolaylarındaki kanamayan grubun içindesin. Dikkat etmen gerekir.

Eşimi tatmin edemiyorum

33 yaşındayım ve 6 yıllık evliyim. İlişkide karım iki kez boşalıyor. Eşim bir kez daha birlikte olmak istiyor ama benimki sertleşmiyor. Çok moralim bozuluyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, eşin iki kere orgazm oluyorsa daha ne istiyor? Erkeklerin çoğu ilk ilişkiden sonra ikinci ilişkide zorlanır. Her şey yolunda. Yolunda olmayan eşinin ateşi. O da kendini disipline etmesini öğrenmeli.

GÜNÜN SÖZÜ

Beyin hayalle beslenirken peynir
ekmek damağa bal börek gelir. H.D.

15

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder