Sevmek çare olmuyor

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınlar, eşlerini sevdiklerinden ama bir türlü orgazm olmadıklarından yakınıyor. Hanımlar, bunun eşinizi sevmenizle ilgisi yok. Orgazm için zaman, eşin ustalığı, zamanı iyi kullanmayı bilmek şart. Kendinizi hırpalamayın, zaman size çare olacak...

BÖYLE SORU YOK!

Bana taktik verir misiniz?

19 yaşındayım, bu yaşıma kadar ilişkiye girmedim. Acaba bana taktik verir misiniz? CEVAP Vah vah ben ne edeyim? Gözü yollarda, aklı havalarda kalan okuruma nasıl yardım edeyim? Bir de taktik verme meselesi var ya işte elimi tutan, belimi büken bu istek. Bu soru savaşta sorulsa yedek subaylığımdan kalanla idare ederim. Sınıf ve not konusunda sorun yaşıyorsan, hiç dert etme derim ve torbalar dolusu bilgiler veririm. Her kızın savaş cephesi, cephaneliği, siperleri, hendeği farklıdır. Sağ gösterip sol vuran olduğu gibi, hiç kendine dokundurmayanlar da çoktur. Bu iş aslında al gülüm ver gülüm hikayesidir. Ya ruhtan ya insanlıktan ve özveriden duruma göre bir şeyler vereceksin ki karşılığını almaya yüzün tutsun. Yoksa bu yaştan sonra taktik veremem, kalk git derim.

GÜNÜN SORULARI


Neden birlikte orgazm olamıyoruz

3 yıllık evliyiz, neden eşimle aynı anda boşalamıyoruz. Kocam yarım kalıyor, mutsuz oluyor. Ne yapmalıyız? CEVAP Sevgili okurum, kalite ve markası aynı olan iki saati de aynı zamana ayarlasak yine de denk düşmeyebilir. Bu olaylar şöyle gelişir: A) Erkek işi bitirir, köşesine çekilir. Kadının mahmur gözlerinde önce öfke, ardından mutsuzluk çizgileri belirir. B) Postacı kapıyı bir kere çalınca kapı açılır. Mutluluk beyinden bedene yayılır. Erkek hâlâ kan ter içinde. Sanki saat sarkacı gibi git gel sallanır. Kadın “Kocamdır” der katlanır. Aklını yarınki yemeğe ve işine gönderir. Adam da bu hoşgörüye “Şükür” diye dua eder. C) Koşu aynı tempoyla gider. Baş farkıyla çiftler yarışı aynı anda bitirirler. Her neyse, daha uzatırım da sevgili okurum, eğer sen orgazm oluyorsan ve kocan yarıda kalıyorsa izin ver de devam ediversin canım.

Günde 5 mastürbasyon yapılır mı?


Bir arkadaşımız günde 5 kere mastürbasyon yaptığını söylüyor. Biz ona inanmadık ama bu doğru olabilir mi? RUMUZ: DELİ FİŞEK CEVAP Bak benim deli fişeğim, önce sen hiç akıllı fişek duydun mu onu sorayım? Ben hiç duymadım. Deli fişeğin ne anlama geldiğini biliyorum ama senin fişeğinin neden delirdiğini anlayamadım. Gençlik yıllarında benim de bir arkadaşım vardı. “Günde 10’dan aşağı düşmem” diyordu. Öğrendik ki mastürbasyonun ne olduğunu bilmiyormuş. Arkadaşlarından geride kalıp alay konusu olmayayım diye öyle söylüyormuş. O zamanlar herkes cahil. Bizler de şanssızdık. Bir Haydar Hocamız bile yoktu. Gelelim arkadaşınıza; 5 yapabilir. 10 derse şaşma!!! 15 derse kafanı takma! 20 derse tut kolundan bir mail attır bana. İki çift lafım var, birlikte okuyun.

*   *  *

Orgazm olamıyorum

29 yaşındayım. 7 yıllık evliyim ama orgazm olamıyorum. Mastürbasyon yaparken orgazma ulaşıyorum. Bana bir yol gösterir misiniz? CEVAP Değerli okurum, bu bir teknik sorunu. Fanteziler yanında uygulanabilecek bazı teknikler de orgazmı tetikleyebilir. Dert etme, kadınların pek çoğu senin gibi. Klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçiş yöntemleri aranacak. Ya da ikisi birden kullanılacak. Ne demek istediğimi anladın sanırım.

Otobüste bile sertleşiyor

16 yaşındayım, sabah uyandığımda penisim sertleşmiş oluyor. Otobüsten inerken de ereksiyon halinde. Her gün bu sorunla karşılaşmaktan sıkıldım, bir çözümü var mı? CEVAP Değerli okurum, 1-2 sene sabrediver, ona da müdahale edip keyfini kaçırma. Birkaç yıl sonra sen istesen de kalabalıkta o sertleşmez. Çevreye karşı birazcık kamufle et ve keyfine bak.

Sperm gelmiyor, neden?

15 yaşındayım. Mastürbasyon yaptığımda sperm gelmiyor. Arkadaşlardan geliyormuş. Bende niye olmuyor? Ben böyle mi kalacağım? CEVAP Sevgili yavrum, şakır şakır sperm gelecek. Doğanın nehirleri yeryüzünde kurumaya başladıysa bile, erkeklerin nehirlerini daha kurutamadık. Rahat ol.

Geneleve gideceğiz ama...

20 yaşındayım, kimseyle ilişkiye girmedim. Arkadaşlarla geneleve gitmeye karar verdik ama ben kendime güvenemiyorum. Ne yapmalıyım? CEVAP Değerli okurum, 1 yıl daha sabret. 1 yılın sonunda bana mail at. Ruhun olaya alışsın. Orada rastlayabileceğin olumsuzluklara psikolojin direnç kazansın.

Acaba kısa mı?

15 yaşındayım. Penisim 13 santim. Sizce kısa mı? Yoksa ideal mi? İleride uzayacak mı? CEVAP İyidir yavrum, ileride biraz daha uzayacak.

Penisim beni mutlu etmiyor


Penisim 13 santim. Bazı yerlerde normal olduğu yazıyor ama beni mutlu etmiyor. Düzenli seks hayatım yok. Ne olur bana yardım et. CEVAP Değerli okurum, iyidir. Kararı bizler vereceksek iyidir. Bazı şeyler keyfe kalmıyor. Yani mavi göz mü, siyah göz mü daha iyidir olayı gibi. Göz gözdür. Yeterli boyutta olmalı ama iyi görmeli. Önemli olan budur. Hem de unutmayın kavalla senfoni çalınmaz.

Eşimi seviyorum ama...


33 yaşında, 2 çocuk annesiyim. Eşimle 7 yıl önce severek evlendik. Hiç orgazm olmadım. Zevk alıyor, eşimle birlikte olmak istiyorum ama orgazm olamıyorum. Ne olur bana yardım edin. CEVAP Sevgili okurum, vajinal orgazmı henüz yakalayamadın. Birçok kadın senin gibi. Bunun aşkla, sevgiyle ilgisi yok. Bazı kadınlar klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçemiyorlar. Vajinal orgazmın sorumluluğunun bir bölümü de eşinde. Birleşme süresi, ustalığı vs. Şimdilik buna kolay çare bulamıyoruz. Biraz bekleyelim, fantezilere devam edelim.

Kızlık zarım yırtılmış olabilir mi?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İç çamaşırıma baktığımda bir damla kadar, açık kırmızı kan gördüm. Cinsel organıma asla bir cisim girmedi. Sizce kızlık zarım yırtılmış ya da zedelenmiş olabilir mi? CEVAP Sevgili okurum, bir miktar zedelenme olasılığı var. Bana göre oranı yüzde 30 dolaylarında. Bundan sonrası karanlık nokta. Çünkü uzaktan göremiyorum. Bence unut. Eğer kızlık zarını korumak istiyorsan onu incitmeyecek biçimde davran. Yani bu sürtünmeleri sürdüreceksen orada da özenli bir teknik kullanın.

Acaba spermlerim bitecek mi?

16 yaşındayım. Abilerim çok mastürbasyon yapınca 35-40 yaşına gelince spermlerin biteceğini söylüyorlar. Gerçekten biter mi? Mastürbasyon yapmamalı mıyım? CEVAP Sevgili yavrum, abilerinin dediği doğru değil, spermler bitmez. Mastürbasyon yapmamak da olmaz. Senin yaşında haftada 1-2 doğaldır. Sen doğal yoldan şaşma.

Büyütücü işe yarar mı?

29 yaşındayım. Bu yaşta olmama rağmen penisim 7 santim. İnternette penis büyütücü, performans arttırıcı birçok ilaç görüyorum. Sizce bu ilaçların bir yararı var mı? CEVAP Değerli okurum, yazdıklarının hiçbirinin bu konuda yararı yok. Penis bir, iki santim kadar ancak ameliyatla büyütülür. Buna da gerek görüldüğünde bu konuda uzman olan hekim bulur, konuşursunuz. Her şey aklınıza yatarsa ameliyat olabilirsiniz. Buna hekim karar verir.

Nasıl kurtulurum?

18 yaşındayım, sorunum erken boşalma. Bu yüzden ilaç kullanıyorum. O zaman ilişki uzun sürüyor. Bu ilacın ilişkim için sakıncası var mı? Erken boşalmadan kurtulmanın bir yolu yok mu? CEVAP Değerli okurum, sözüne ettiğin hapın erken boşalmaya katkısı yok. Bu yaşlarda bu tür haplar kullanmaya muhtaç kalırsan gelecekte ne olacak? Erken boşalmaa ya da geç boşalma, bunlar zamanla düzelecek. Ama bu konuları düşünmek için çocuk sayılırsın. Biraz mantığı ve aklını sosyal ve doğa dengelerini düşün, yeter diyorum.

GÜNÜN SÖZÜ

Herkesin bir hedefi vardır. Ama bir de şu hedefler aldatıcı olmasa. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder