Varsa yoksa sayı

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkekler ikinci kez birleşme yapamamayı sorun ediyor. Halbuki bir kez yapılan ve her iki tarafı da mutlu eden ilişkiden keyiflisi olamaz. Beyler, sayı peşine düşmeyin, önemli olan zevk almak. Tabii eşinizin mutluluğunu göz ardı etmeyin...

BÖYLE SORU YOK!

Çok gıdıklanıyorum

21 yaşındayım. Kız arkadaşımla her gün ilişkiye giriyorum. Ama ilişki sırasında sevgilimin bacakları bana değince gıdıklanıyorum ve penisim sertliğini kaybediyor.

CEVAP Değerli okurum, ilişkinin doruğuna tırmanmak için keyfin doruğuna kanca attın. Doruğa yaklaşırken kızın bacakları sana dokundu, halat koptu, yerdesin!!! Neden gıdıklandığını merak ediyor, nedir bu dert demeye getiriyorsun. Çözüm lokum gibi tabakta. Buradan buyurun. Sen kendine kot, deri ya da muşambadan bir pantolon al. Geçir bacaklara, tırman doruklara. İşte ikiniz de kurtuldunuz. Bu kadar basit bir olayda bana soru sorduğun için sarı kartını kırmızıya çeviriyorum. Kıza da pamuklu, yünlü bir şalvar giydirip sana yolluyor ‘Kolay gelsin’ diyorum.


GÜNÜN SORULARI

Karımla birlikte olamıyorum


37 yaşındayım, 6 ay öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu. Düğüne kadar kimseyle birlikte olmadım. 25 günlük evliyim. Eşimi çok seviyorum ama bir türlü sertleşme olmuyor. Bu nedenle bahaneler uyduruyorum. Bazen sabahları sertleşme oluyor ama akşam yatağa girince olmuyor. Acaba sorun ne olabilir?

CEVAP Değerli okurum, 22 yıl kadın varlığını bir yana atmışsın. Duygu var, iştah da var ama kadına siftah yok. Olacağı buydu. 6 ay öncesine kadar ne yedin, ne içtin? Örneğin; hangi derelerden geçtin, hangi göletlerde yüzdün, ben söyleyeyim. Hayal deryasına atladın, gözünü pornografik görüntülere odakladın ve kendini mastürbasyona adadın. Bu dönme dolapta onunla yatıp onunla kalktın. Sevgili eşini de kendine kurban adadın. Ne oldu? Şimdilik 2 bedensel yaralı, iki ruhsal ölü. Şimdilik ruh donmuş, bu çorbayı ısıtıp önünüze koymak da uzmana kalmış. İşin başında oyunu kuralına göre oynamak varken, sizin dışınızda birileri oyunbozanlık yapmış, sizi çıkmaz sokağa atmış.

İlişkiye girmezsek ölecekmiş


Hocam, erkek arkadaşımın vücudu çok fazla testosteron yani erkeklik hormonu üretiyormuş. Tedavisinin seks olduğunu söylüyor. Benimle ilişkiye girmezsen kan fazlalığından ölecekmiş. Acaba benimle seks yapmak için yalan mı söylüyor?

CEVAP Sevgili okurum, sevgilin sanki bir boğa. Sen de taze bir nedime gibisin. İlişkinizi salt hormon düzenliyorsa vay halinize. Bu gidişle eskimiş bohçaya dönersin, yama da tutmaz. Bu laylaylom dubara ilişkiyle sen düşeşi zor bulursun. Olayın çözümü yine piri pak, saçları ak, görüntüsü ufak Hocanıza kaldı. Senin boğa, iktidarsızlık çekenlere, kan grubu da uyarsa haftada 10 cc kan verse... Her birinden cebine 100 papel girse, kısa sürede araba, ardından ver elini Avrupa olur! Sen bu kazançtan yüzde 10 telif hakkı alsan ve şu genç yaşında zengin olsan. Bak şans kapınızı çaldı. O zehirlenme yalanından seni de, erkek arkadaşını da kurtardı.

* * *

İkincisi olmuyor

24 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde ilkinde çabuk boşalıyorum ama ikinci kez ilişkiye giremiyorum. Çünkü tam sertleşme olmuyor. Sevgilimin beni terk etmesinden korkuyorum. Ne yapayım?

CEVAP Değerli okurum, kız arkadaşın niye terk etsin? İkinci birleşme her erkek için kolay değildir. Ama ikinci birleşme sayıları da erkeklik gücünü belirlemez.

Kiloyla ilgisi var mı?


17 yaşındayım ve 90 kiloyum. Penisim 11-12 santim. Sizce boyu iyi mi? Bir de bunun kilo ile ilgisi varmış, doğru mu?

CEVAP Değerli okurum, kesin kilo ile ilgili. Göbek ve kasık yağlarını erit. Kilonu da 60’lara doğru indir. Sonucu bana bildir.

Partnerim zevk almıyor

Penisim olur olmadık zamanda sertleşiyor ve ilişkide en az 5 kez boşalabiliyorum. Buna rağmen partnerimi memnun edemiyorum. Partnerim zevk almıyor. Ne yapabilirim?

CEVAP Değerli okurum, galiba erken boşalıyorsun. Süre yetmiyor. Ereksiyonun gerçekleşmesi beyinden kaynaklanıyor. Yani delinin aklına taş getirme. Hani insanlar zor durumda olunca ereksiyon olur mu? Olmaz! Aklını işe, dünyaya, kendine ve ailene çevir. 5-10 sayfa insanlık kitabını devir. En sonunda bir şey göreceksin. O da lazım, o da lazım.

Nasıl emin olabilirim?

18 yaşındayım. 5 aydır ilişkim var. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Kan geldiğini söyledi, inanmadım. Nasıl emin olabilirim?

CEVAP Değerli okurum, noterden tasdikli belge mi getirecekti? İnanırsan inanırsın. İnanmazsan bir şeye karar verirsin. Amma asla kızı harcayamazsın. Kimse kimsenin oyuncağı ya da sokaktaki topu değil. Ondan ona pas ver. O bizim delikanlılarımıza yakışmaz.

Erken boşalıyorum


20 yaşındayım. Erken boşalıyorum. Mastürbasyon yaparken 1 dakika sonra boşalıyorum. İleride sorun olacağını düşünüyorum. Bana bilgi verir misiniz?

CEVAP Değerli okurum, mastürbasyon yaparken duraklamayı ve geciktirmeyi öğreneceksin. Birkaç hareket bekle. Gene birkaç hareket bekle. Önce 2 dakikaya çık. Umarım bir 6 ay sonra 5-10 dakikaya çıkar. Ancak bu beklemeler sırasındaki tabloya cinsel fanteziler değil, ciddi düşünceler eklersen kazancın iki katı olur. Telaş etme. İleride çözümlenir.

Büyüklüğü yüzünden kızlar kaçıyor

22 yaşındayım. Penisim 22 santim. Kızlar benimle ilişkiye girmekten kaçıyor. Penisimin boyunu kısalttırabilir miyim?

CEVAP Değerli okurum, çok haklısın ama penisin boyu hiçbir şekilde kısaltılamıyor. Buna ameliyat dahil. Evlendiğinde idareli kullanırsın olur biter.

Hem çok terliyorum hem de boşalamıyorum

21 yaşındayım. İlk birleşmede ve boşalmada bir sorun yok ama ikincide boşalamıyorum. Bu büyük bir sorun mu? Ayrıca ilişki sırasında çok derecede terliyorum. Sizce utandığım için mi böyle oluyor? Yoksa vücudum mu güçsüz?

CEVAP Değerli okurum, ikinci birleşmeyi yapmayıverirsin. Bünyene saygı duy. Terlemen istem dışı sinir sisteminin canlılığından. Yapabilecek fazla bir şey yok. Zaten sorun yok. Hadi bakalım doğru işinin başına.

Mastürbasyon yüzünden eşim mutsuz olursa?

24 yaşındayım. 5-6 senedir her gün 2-3 sefer mastürbasyon yapıyorum. Bundan kurtulmak istiyorum. Evlendikten sonra eşime yeterli olamamaktan korkuyorum. Ne yapacağım?

CEVAP Sevgili okurum, mücadeleye devam. Belki birkaç yıla yakın böyle sürebilir. Moralini bozma, mutluluğu bulacaksın.

Kız arkadaşım ilişkiye girmek istiyor

İki yıldır bir kızla çıkıyorum. Kız arkadaşım benimle yatmak istiyor. Ben izin vermiyorum. Bu yüzden aramız çok kötü. Ne yapmam lazım? Kendimi hazır hissetmiyorum.

CEVAP Değerli okurum, kız seninle yatmak istiyormuş. Sıcak ve yumuşak bir yatakta kollarının arasına sokularak mutluluk arıyormuş. Sen ise buna hazır değilsin. Doğru yoldasın. Yola devam, arkadaşına benden selam. Biraz sabırlı olsun, sıcak yatağı annesinin koynunda bulsun.

Acaba hamile miyim?


18 yaşında kızım. Erkek arkadaşım içime boşaldı. 12 gün önce adet görmeliydim ama görmedim. Sizce hamile kalmış olabilir miyim?

CEVAP Sevgili okurum, gebe kalmış olabilirsin. Kesin cevap ancak bir testle anlaşabilir.

GÜNÜN SÖZÜ

Duygusallık aklın maskesidir. Fazla kullanıldığında akıl maskenin altında kaybolur. H.D.

14

Sıradaki haber yükleniyor...
holder