Mars'ın Terazi burcundaki seyahati hangi burcu nasıl etkileyecek?

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bize hedefler koyduran, harekete geçiren savaşçı gezegen Mars, Terazi burcuna geçti ve 19 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek.

Mars, 18 Ağustos’tan beri Başak burcunda seyahat ediyordu ve bize zorluklar çıkardığı alanlar iş hayatı, günlük rutinlerimiz ve sağlığımızdı.

Artık işimiz ve sağlığımızla alakalı konuları ajandamızın alt sıralarına atabiliriz.

Öncelikli mücadele alanımız ilişkilerimiz olacak.


Başkalarıyla birlikte hareket etmek pek kolay olmayacak


astroloji.jpg


Mars, Terazi burcunda zararlı pozisyondadır.

Zıt burcu Koç’u yöneten Mars, Terazi’ye geldiğinde gücü düşer, kendi özelliklerini yeterince ortaya koyamaz.

Terazi birlikteliklerle alakalıdır, Mars ise savaş demektir.

Yani, hayatın zorluklarıyla tek başımıza başa çıkamadığımız, harekete geçmek için başkalarından destek görmek istediğimiz bir dönemden geçiyoruz.

Ancak, Mars etkisiyle başkalarıyla birlikte hareket etmenin de pek kolay olduğunu söyleyemeyiz. 


Tek başınıza karar alın


astroloji 4.jpg

Terazi burcunun gölge tarafı kararsızlık yüzünden başımız ağrıyabilir bu dönemde.

Bir konuda harekete geçmek istiyoruz, “Peki ya ailemiz bu duruma ne diyor? Hadi bir de sevgilimize soralım, arkadaşlarımıza da anlatalım” derken, seçenekler arasında kaybolup harekete geçemediğimiz bir dönem olabilir.

Ne kadar zor olsa da, tek başımıza karar alabilmeliyiz. 


İnsanları idare etmek zorlaşabilir

astroloji.jpg

Her türlü ilişki, özellikle de iş ortaklarımız ve partnerimizle ilişkimiz için zorlayıcı bir etkisi olacaktır Mars’ın.

İnsanları idare etmek zorlaşabilir.

Dengeyi bulmaya çalışırken daha da kaçırabiliriz.

Sevdiklerimizi alttan almayı öğrenmeli, kırıcı sözler etmekten kaçınmalıyız.

Çevremizdeki insanları elemek istiyorsak, kime güvenip sırtımızı dayayabileceğimizi, kime güvenmememiz gerektiğini öğrenebileceğimiz 6 haftalık bir süreçten geçiyoruz. 


Mars-Terazi transiti hangi burcu nasıl etkileyecek?

astroloji-dersleri_16_9_1535361057.jpg

KOÇ: Mars, ilişkileri ve ortaklıkları yöneten 7. evinizden geçiyor. Sevgilinizle, eşinizle veya ortaklarınızla kavgalar, tartışmalar gündeme gelebilir. Karşı taraf bencilce davranabilir, alttan alması gereken, dengeyi bulan taraf siz olabilirsiniz. İlişkilerde ayrılık konuları gündeme gelebilir.


BOĞA: Günlük rutinleri yerine getirmek zorlaşabilir, sağlıkla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatında tansiyon yükselebilir. Çalışma arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz. Varsa, evcil hayvanlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.


İKİZLER: Bir diğer hava burcunda seyahat eden Mars etkisi sizin için pek de zorlayıcı değil, zaten insanlarla birlikte hareket etmeye alışık bir doğanız var. Bu dönemde yeni hobiler edinebilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.


YENGEÇ: Ev içinde anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Ailenizle veya birlikte yaşadığınız insanlarla ilişkilerinizde sesler yükselebilir. Bu dönemde yalnız başınıza kalmak daha faydalı olabilir. Taşınabilir, mobilyalarınızı değiştirebilirsiniz.


ASLAN: Zihniniz hızlanıyor, yeni fikirlere adapte olabilirsiniz. Yakın mesafelere seyahatler gündeme gelebilir. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ve komşularınızla ilişkilerinizde zorlanmalar meydana gelebilir.


BAŞAK: Bu 6 haftalık süreçte en çok para kazanmak için efor harcayacaksınız. Para kazanırsınız, ancak aynı hızla da harcayabilirsiniz. Gereksiz alışverişler yapabilir, boşa para harcayabilirsiniz. 


TERAZİ: En enerjik sizsiniz ama bir o kadar da gerginsiniz. Fiziksel güç gerektiren işlerde başarılı olabilir, spora başlayabilirsiniz. Ameliyatlar gündeme gelebilir. 


AKREP: Sizin sezonunuz başlamadan önce ruhen kendinizi güçlendirmenin tam zamanı. Gizli düşmanlıklar gündeme gelebilir. Sezgileriniz güçlenebilir, eski travmalarınız gün yüzüne çıkabilir.


YAY: Kalabalık arkadaş grupları arasında dengeyi bulmanın zorlaştığı bir dönem. Yeni arkadaş ortamlarına girebilirsiniz, arkadaşlarınızla aranızda rekabet doğabilir.


OĞLAK: İş hayatında dengeyi bulmanın zorlaşacağı, kariyer konusunda agresifleşebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Toplum tarafından agresif olarak algılanabilirsiniz. Mesleğinizle alakalı konularda kararsızlık yaşayabilirsiniz.


KOVA: Lisans, master, doktora öğrencisiyseniz eğitim konusunda atılıma geçmek ve efor sarf etmek için uygun zamanlar. Öğretmenlerinizle sorunlar yaşamamaya dikkat edin. Yurtdışıyla alakalı konular gündeme gelebilir.


BALIK: Eşinizle veya iş ortaklarınızla ortak gelirlerle alakalı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kredi almak istiyorsanız alabilirsiniz, ancak ödemelerinizi düzenli yapıp yapamayacağınızdan emin olmalısınız. Bankalarla başınız belaya girebilir.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder