Venüs Balık burcunda: Romantizm zamanı

AA

Tekrar merhaba!

Yeterince içinizi kararttığımı düşünüyorum. Korkmayın, bu kez keyifli bir konudan bahsetmeye geldim. Tutulmalar, kavuşumlar derken ciddi meselelerle uğraşmak durumunda kaldınız. Hayattan keyif almayı unutup işinize ve sorumluluklarınıza daldınız. Başarılı olmak istediniz. Özgür olmak istediniz. Aşk hayatınızı geri plana attınız, belki de duygularınızı bastırdınız. "Geçti bizden o işler" diyorsanız, yanılıyorsunuz. Bugün itibariyle aşk gezegeni Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor ve ilişkilerde romantik bir dönem başlıyor.

Terazi ve Boğa burçlarını yöneten Venüs, Balık burcunun hassas ve duygusal yapısı sebebiyle bu burçta yücelim pozisyonundadır. Venüs’ün Balık burcundaki seyahatine devam edeceği 7 Şubat tarihine kadar duygularınızı daha derinden yaşayacaksınız. Bu dönemde ilişkilerde daha fedakar bir tavır benimseyebilirsiniz. Sevmekten keyif alacağınız bu dönemde Balık burcunun hayalperest doğası sebebiyle platonik duygulara da kapılabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki bağın güçleneceği bu dönemi mevcut problemlerinizi çözmek için değerlendirebilirsiniz. Melankoliden uzak durmanızda fayda var.

Yükselen burcunuza göre nasıl etkileneceğinizi aşağıdan okuyabilirsiniz.


Koç ve Yükselen Koç:

Venüs’ün Balık burcunda seyahat edeceği 7 Şubat tarihine kadar kendinizi tanımak size keyif verecek. Psikolojinizle ve bilinçaltınızla ilgili sorunları daha rahat çözebilirsiniz. Bu dönemi korkularınızı yenmek için değerlendirebilirsiniz. Kadınlardan psikolojik destek görebilirsiniz.


Boğa ve Yükselen Boğa:

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün yücelim pozisyonunda olduğu Balık burcuna geçişi ile sizin için keyifli bir dönem başlıyor. Fazlasıyla sosyal olacağınız bu dönemde arkadaş çevrenizden daha fazla destek görebilirsiniz. İş yoluyla kazandığınız gelirleri arttırmaya yönelik adımlar atabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı gruplara dahil olabilirsiniz.


İkizler ve Yükselen İkizler:

Venüs’ün Balık burcuna girişi ile kariyer hayatınızda keyifli bir dönem başlıyor. Önümüzdeki günlerde çalışmaktan daha fazla keyif alacaksınız. Yaratıcılık gerektiren meslek alanlarında çalışanlar için destekleyici etkiler var. Yakın zamanda hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir projeniz varsa 7 Şubat’a kadar olan dönemi değerlendirebilirsiniz.


Yengeç ve Yükselen Yengeç:

Venüs’ün Balık burcundaki seyahati edeceği 7 Şubat tarihine kadar rutinlerin sıkıcılığından kaçmak isteyeceksiniz. Yurt dışı seyahati planlamanın, vize başvurusu yapmanın tam sırası. Eğitim hayatınız için şanslı bir döneme giriyorsunuz. Derin araştırmalar yapabilir, dini - tasavvufi konularla ilgilenebilirsiniz.


Aslan ve Yükselen Aslan:

Ortaklaşa gelirler evinize giriş yapan Venüs ile finansal olarak rahat bir nefes alıyorsunuz. Kredi veya ekonomik destek arayışındaysanız 7 Şubat’a kadar bu konularda şanslı olacaksınız. Eşinizin finansal durumuyla ilgili sevindirici gelişmeler gündeme gelebilir. Bu dönemde ilişkilerinizden daha fazla derinlik ve bağlılık bekleyebilirsiniz.


Başak ve Yükselen Başak:

Venüs’ün 7. evinizdeki seyahati ile birlikte ilişkilerde şanslı bir döneme giriyorsunuz. İlişkiniz varsa evlilik, nişan gibi konular bu dönemde sık sık gündeme gelebilir. Bu dönemde partneriniz veya siz fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yalnızsanız hayatınıza uzun soluklu olacak bir ilişki girebilir.


Terazi ve yükselen Terazi:

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Balık burcuna girişi ile günlük rutinlerinizi yerine getirmekten daha fazla keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde takım çalışması yapmak ve başkalarıyla birlikte çalışmak sizin için kolay olacak. Çalışma arkadaşlarınızla dostça bağlar kurabilirsiniz. İş ortamından biriyle romantik konular gündeme gelebilir.


Akrep ve yükselen Akrep:

Venüs’ün Balık burcundaki seyahati sizin için fazlasıyla romantik bir dönemin başladığına işaret ediyor. Daha fazla gülmek, eğlenmek ve daha fazla sevmek isteyeceksiniz. Yaratıcılığınız artacak, kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Çocuk isteğiniz varsa 7 Şubat’a kadar olan dönemi değerlendirebilirsiniz.


Yay ve yükselen Yay:

Venüs’ün Balık burcundaki seyahat edeceği 7 Şubat’a kadar olan dönemde evde vakit geçirmek keyif verecek. Evinizi güzelleştirmeye yönelik alışveriş yapabilir, tadilat işleriyle ilgilenebilirsiniz. Aile üyelerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aile bağlarınızı güçlendirmek için bu dönemi değerlendirebilirsiniz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak:

Venüs’ün Balık burcuna girişi ile entelektüel aktivitelerden daha fazla keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni eğitimlere başlayabilir, kısa süreli seyahatlere çıkabilirsiniz. Başkalarıyla olan iletişiminizde daha diplomatik bir tavır benimseyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanacak.


Kova ve Yükselen Kova:

Venüs’ün Balık burcundaki seyahati ile öz değer duygunuzun yüksek olacağı bir dönem başlıyor. Bu dönemde hem maddi hem manevi olarak güvende hissetmek istersiniz. Gelirlerinizi arttırmaya yönelik atacağınız adımlardan sonuç alabilirsiniz. Masaj, SPA, alışveriş gibi aktivitelerle kendinizi şımartmanın tam sırası.


Balık ve Yükselen Balık:

Venüs’ün burcunuzdaki seyahati süresince kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. Daha uzlaşmacı ve yumuşak bir tavır takınabilirsiniz. Tarzınızı ve dış görünüşünüzü değiştirmek için uygun bir dönemden geçiyorsunuz. Aşk konusunda da şans sizden yana.

Sıradaki haber yükleniyor...