Cem Yılmaz'ın aşk geçmişinde kimler var kimler

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Artık duymayan kalmamıştır herhalde: Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşk yaşıyor. Yani iddiaların hiçbiri boş değilmiş. Nereden mi biliyorum? Defne Samyeli'den! Geçen akşam bir açıklama yaptı ve "Konduramamıştım ama meğer söyledikleriniz doğruymuş" dedi. Eee doğru söze ne denir?Konuşurken dolan gözler...

Defne Samyeli'nin yaptığı açıklamadan, konuşurken gözlerinin dolmasından anlıyorum ki hala barışma umudu varmış, fotoğrafları silmemesinin nedeni de bu sanırım. Açıklamasında gözlerinde yavaş yavaş sönen umudu net bir şekilde görüyorsunuz. 

Asıl konumuza geçmeden önce şuraya şöyle bir not iliştireyim:

***Sosyal medya şu anda ikiye bölünmüş durumda; Serenay Sarıkaya fanları ve Defne Samyeli fanları olarak. Defne Samyeli'nin fanları onu savunup Serenay Sarıkaya'yı haksız buluyor. Serenay Sarıkaya fanları ise Defne Samyeli'nin eski eşi Eren Talu'nun verdiği bir röportajı gündeme getiriyor. Röportajın detaylarında da; Defne Samyeli'nin eski eşi Eren Talu'ya ihanet ettiği ve ayrılmalarının nedeni olarak da Eren Talu'nun ihanetini göstermesi var.

Konumuza gelecek olursak önce Defne, sonra Serenay derken Cem Yılmaz da bayağı iddialı ilerliyor aşk hayatında. Şöyle bir göz atalım ünlü komedyenin aşk geçmişine. Bakalım iddialı isimler var mı?

1- Demet Şener

Cem Yılmaz, şöhretinin ilk parladığı yıllarda podyumların ünlü isimleri Demet Şener ile aşk yaşamıştı.

2- Selin Toktay 

Lolita lakaplı eski manken Selin Toktay da komedyenin eski sevgililerinden biriydi. 

3- Deniz Akkaya 

Cem Yılmaz, manken sunucu Deniz Akkaya ile de bir dönem aşk yaşamıştı. Hatta birlikte 'Şamdan' dergisine verdikleri poz olay olmuştu. Aslında hala da konuşuluyor. Hatta Deniz Akkaya geçen yıl "Yine olsa yine veririm o pozları" bile dedi.

4- Cansu Dere 

Cem Yılmaz'ın aşk serüveni Cansu Dere ile başladı. Ünlü çift bir dargın bir barışık derken 6 yılı birlikte geçirdi ve sonunda olmadığını anlamış olacaklar ki 2014 senesinde tamamen ayrıldılar.

5- Özge Sabuncu

Cem Yılmaz, 2018'de Özge Sabuncu ile Bodrum'da baş başa tatil yaptı. O dönem Sabuncu'nun Instagram hesabına yapılan bir yoruma, "Yatakta kopuyorduk, zavallı" mesajını yazmasıyla uzun süre gündemden düşmedi. 

6- Sema Şimşek

Cem Yılmaz Sema Şimşek ile kısa süreli bir ilişki yaşadı. Sonrasında verdiği röportajda, "Kalbimi açıyorum, anlamıyor. Birtakım oyunlar yapıyor. Yapma bunu bana ya, yemiyorum. Bir türlü şöyle felsefesi olan, muhabbetimiz olacak birine rastlamadım. İlişkilerim karikatürlerim gibi.." dedi.

7- Ahu Yağtu

Cem Yılmaz, Cansu Dere ile birlikteliğini sonlandırdıktan sonra Ahu Yağtu ile sevgili oldu ve Yağtu'nun hamile kalmasıyla evlendiler. Çift 2013'ün son günlerinde boşandı.

8- Lal Dedeoğlu 

Cem Yılmaz’ın en büyük aşklarından biri de, ünlü işletmeci Lal Dedeoğlu'ydu. Lal Hanım, başarılı komedyenin hayatına 2004 yılında girdi. Uzun saçları ve duru yüzüyle Cem Yılmaz’ın hayatında özel bir yerde bulunan Dedeoğlu, belki de ünlü komedyenin kendisinden sonra yaşadığı ilişkiler için bir örnek teşkil etti. Cem Yılmaz’ın “Onun yeri bende her zaman ayrıdır” dediği Lal Dedeoğlu, geçtiğimiz aylar içinde ünlü komedyenle yeniden görüntülendi, hatta ilişkilerinin tekrar başladığına dair haberler yapıldı. 

9- Deniz Barut 

Sunuculuğunu yaptığı Miss Turkey yarışmasında tanıştığı Deniz Barut’la yıllar 2002’yi gösterirken birlikte olan Cem Yılmaz’ın, şöhretinin henüz baharındayken başladığı bu ilişki çok uzun soluklu olmadı.

10- Merve Çağıran

Fi dizisine konuk oyuncu olarak katılan Cem Yılmaz, dizi setinde oyuncu Merve Çağıran ile tanıştı ve basında aşk dedikoduları çıktı. Bu ilişki de pek uzun soluklu olmadı.

11- Ebru Şallı 

Cem Yılmaz 2017 yılının yaz ayında pilates eğitmeni ve model Ebru Şallı ile aşk yaşadı. Bu birliktelik de kısa sürdü.

12- Ayşe Hatun Önal

Aşkları o döneme damgasını vurdu ama daha sonra Ayşe Hatun Önal'ın, çapkınlıkları ve ilgisizliğinden bıktığı için Cem Yılmaz'ı terk ettiği ortaya çıktı. Ayşe Hatun Önal ayrıldıktan sonra katıldığı bir programda Cem Yılmaz ile ilgili yöneltilen soruya, "Zeka var ama akıl yok” diyerek cevap verdi.

İşte Cem Yılmaz'ın aşk geçmişi böyle. Arada atladıklarım varsa onlar da artık affola😊


Yazarlarımızdan

19 Nisan 2021, Pazartesi 07:38
19 Nisan 2021, Pazartesi 07:34
19 Nisan 2021, Pazartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder