Ebru Polat Fenerbahçeli mi, Galatasaraylı mı?

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bundan haftalar önce 'Ebru Polat'ı anlamaya çalışmak' başlıklı bir yazı yazmıştım. Yazının içeriğinde de Ebru Polat'ı tutarsız bulduğumdan bahsetmiştim. Yine onunla ilgili sosyal medyada gözüme bir şey çarptı. Malumunuz dün akşamki FB-GS derbisinin galibi Galatasaray oldu. Bu galibiyetin ardından da Ebru Polat'tan "Herkes uğurlu geldiğimi yazıp bana atıyor. Evet çok şanslı ve uğurlu biriyimdir gerçekten. İlk defa GS forması giydim ve şampiyon olduk. İçime doğmuş demekki. TEBRİKLER" notuyla bir paylaşım geldi.

'Bugün günlerden Fenerbahçe'

Paylaşımı görünce bir kafam karıştı çünkü Ebru Polat'ı daha önce Fenerbahçe formasıyla da görmüştüm, yine bir derbi günüydü.

Koskoca takımın başarısını üstlendi helal olsun

Diğer yandan da koskoca takımın başarısını şaka maka kendisine mâl etmiş, ona da şaşırdım. Hani şaka maka diyorum falan da baya ciddi aslında. Şansından bahsetmiş, uğurundan bahsetmiş. E iyi maşallah ne şansmış!

***Gönderinin altına gelen yorumları mutlaka okumalısınız.


https://www.instagram.com/p/B86i2CAJTN4/

'Dün gece gözlerim kanlanmıştı, sabah deprem oldu'

Gerçi ben de neden şaşırdım anlamıyorum. Sonuçta daha önce de 6. hislerinin kuvvetli olduğunu belirtip eylül ayında olan İstanbul depremini hissettiğini ve hatta bu yüzden gözlerinin kıpkırmızı olduğunu paylaşmıştı. Tabii daha sonra şarkıcının kirpik lifting yaptırdığı için gözlerinde kanlanma olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun gibi daha birçok örneğim var merak ediyorsanız tam buraya tıklayın. 

Belki de Beşiktaşlı...

Neyse şimdi ben şunu merak ettim: Ebru Polat Fenerbahçeli mi, Galatasaraylı mı? Belki de Beşiktaşlı kim bilir... 

Yazarlarımızdan

19 Nisan 2021, Pazartesi 07:38
19 Nisan 2021, Pazartesi 07:34
19 Nisan 2021, Pazartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder