Gülşen, Seda Sayan'ın 'Yetiş bacım' filtresini kullanıyor

YAZI BOYUTU

Geçen gün Gülşen, Aleyna Tilki'ye benzediği bir pozunu Instagram hesabından paylaşmıştı, sıkı bir magazin takipçisiyseniz kesin hatırlarsınız o pozu. Gerçekten de benziyordu bence, kendi takipçileri, hayranları bile benzediğini kabul etmişti. 'Genişleyen dudakları bize durumu sorgulatıyor'

Doğal olduğunu iddia ettiği dudakları ise iyice şişmişti. Aynı şekilde Aleyna da dudaklarının doğal olduğunu iddia etmişti ama ilk müzik piyasasına girdiğinde dudakları şimdi ki kadar kalın değildi. Yani ikisi de dudaklarımız doğal dese de gün geçtikçe genişleyen dudakları durumu bize sorgulatıyor. 


Gülşen gençlik iksirini Seda Sayan filtresinde buldu

Sorgulamalarımızı bir kenara bırakırsak asıl konumuz Gülşen'in kullandığı filtre. Aleyna'ya benzetildiği fotoğrafta kullandığı filtre ve daha önce paylaştığı fotoğraflarda kullandığı filtre de bana başka bir ünlümüzün filtresini hatırlattı. 

'Yetiş bacım' filtresi

'Neymiş ki ya bu filtre?' dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle; hani hatırlarsanız Seda Sayan, Eser Yenenler'in düğününde Acun Ilıcalı ile fotoğrafını paylaşmıştı. Kendisi 20 yaş küçük dururken, Acun ılıcalı da çocuk gibi görünüyordu. Öyle bir filtre yani. Hatta bu filtreye Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında 'Seda Sayan'ın yetiş bacım' filtresi bile deniyor. Bakalım başka kimler bu filtreye başvuracak

İşte Gülşen de Seda Sayan'ın kullandığı filtreye özenmiş olacak ki kendisini 19 yaşındaki Aleyna Tilki'ye benzetebildik. Çünkü hem aşırı genç hem de inanılmaz parlak ciltli duruyor fotoğrafta. Bakalım ilerleyen zamanlarda daha kimler kimler bu 'yetiş bacım' filtresine başvuracak. Ben birkaç kişiden daha bekliyorum açıkçası. Bir kullansınlar kullandıkları anda size yazacağım.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...