Kıvanç Tatlıtuğ dönüyor ama sakin olun!

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Siz bu yazıyı okurken “Günaydın” diyeceksiniz tabii bana! Duyduğumdan beri ayılamıyorum ben. Hatta Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin hemen başlayacağını zannedip, “Bu kadarı da artık fazla” diye isyan ederken dizinin 2021 yılında ekrana geleceğini öğrendim. Gözlerimde pırt pırt kalp emojisi yanıp söndü dakikalarca. 2021 yılı için ilk güzel haberi aldık, umarım önümüzdeki yılın 2020’den çok daha güzel geçeceğinin bir işaretidir bu!

Haber duyulur duyulmaz Twitter’da Kıvanç Tatlıtuğ etiketiyle, sesleri duyamasak da sevinç çığlıkları atıldı. “Üzümlü kekim, Kıvanç Tatlıtuğ’um” geliyor, nasıl mutlu olmayalım. Ponçik kalbimiz heyecandan küt küt atarken bırakın da abartalım biraz.

Çarpışma” dizisinin üzerinden 2 yıl geçmiş bile. Yani koskoca iki sene Kıvanç Tatlıtuğ’u herhangi bir dizide izlemedik ve özledik haliyle. “Çarpışma”da Kadir Adalı karakteri ile başkomiseri canlandıran Tatlıtuğ, her ne kadar hafızalarımızda “Kuzey Tekinoğlu” olarak iz bırakmış olsa da “Behlül”ü unutmaya gönlümüz el vermez. Unutursak da kalbimiz kurusun. 

Ezel’in “Sekiz” karakterini de es geçmeyelim. Cesur’dan hiç bahsetmeyelim isterseniz! Çünkü söz konusu Kıvanç Tatlıtuğ olunca konu dallanıp budaklanıyor, içinden çıkamayacağım yoksa.

Yeni bir Gülseren Budayıcıoğlu hikayesi mi?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından ekrana uyarlanan Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda yapımları ile bilinen OGM Pictures, 2021 yılında Kıvanç Tatlıtuğ'un ekranlarda olacağını duyurdu. Bu haber de yine "Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından uyarlama biz dizi mi olacak" sorusunu getirdi akıllara. 

Hatta Kral Kaybederse ve Camdaki Kız kitaplarından birinin dizisi için Tatlıtuğ ile anlaşıldığı konuşuluyor. Yine unutulmaz bir karaktere hayat vereceği kesin. OGM Pictures’ın anlaşma yapacağı bir diğer ismin ise Çağatay Ulusoy olacağı yönünde dedikodular da var fakat henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Şimdilik bildiğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni bir diziyle 2021 yılında akranda olacağı. Dizinin konusu, hangi rolü oynayacağı hiç önemli değil. Muhakkak iyi bir iştir, muhakkak yine bir iz bırakacaktır. 

Hadi dağılalım ve abartmaya devam edelim!

Yedi dizili çarşamba!

Bu aralar Kırmızı Oda caps’lerine sardım. Gün içinde her olaya bir replikle cevap veriyorum. İçimden geçen bir repliği yazarak konuya geçeyim ben: Meğer ne çok dizi sığdırmışlar şu küçücük çarşambaya… 

Haklı olarak isyandayız biz dizi sevenler. Hangisini izleyeceğimize karar vermek hakikaten zor; çünkü hepsi ses getiren yapımlar. 

1-Kuruluş Osman (atv)

2-Sadakatsiz (Kanal D)

3-Sen Çal Kapımı (FOX)

4-Güvercin (STAR)

5-Benim Adım Melek (TRT1)

6-Doğduğun Ev Kaderindir (TV8)

7-Şeref Sözü (SHOW TV)

Bir yeni dizi daha başladı!

Kumandayla zaplamaya gelmiyor, bu sezon hangi kanala baksak bir dizi var. Yetmezmiş gibi yeni diziler de gelmeye devam ediyor. Belki haberiniz yoktur Çarşamba hayli bereketli bir gün çünkü. Her kanalda bir, toplam 7 dizi var çarşamba akşamları. Ve “Şeref Sözü” yeni başlayan dizilerden sadece biri.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Şeref Sözü’, dün akşam Show TV ekranında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün başrollerini ise Tolgahan Sayışman, Sude Zülal Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik paylaşıyor.

Konusu biraz farklı gibi görünse de bir klasiklik var. Tolgahan Sayışman, 'Adabeyli Ailesi'nin reisi 'Cihan Adabeyli'yi, genç ve güzel oyuncu Sude Zülal Güler ise 'Cihan Adabeyli'nin kol kanat gerdiği güzeller güzeli 'İsra'yı canlandırıyor. Yine zor bir aşk hikayesi bizi bekliyor galiba. 

Haluk Levent bile “En güzel aşk zor olandır” şarkısını söylerken bu kadarını düşünmemiştir eminim. 

Dram ve aşk!

Henüz duymadıysanız benden duyun! Bir dizi de Kanal D’de başlıyor. ‘A Mother’s Guilt’ten uyarlanan ‘Bir Annenin Günahı’ dizisinde başrolleri Özge Özberk, Musa uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin paylaşıyor. Dizi; kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramını ve iki gencin aşkını anlatıyor.

Bu sezon da aşka ve ihanete doyacağız, dramdan tıka basa doyduk zaten.

İyi seyirler…

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder