Yeni akım, gerdek gecesi partisi!

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şimdiye kadar yapılan bütün partileri elinizin tersiyle atın bir kenara. Zaman değişiyor partiler güncelleniyor. Parti gibi parti başlıyor! Cinsiyet partisi, ilk diş partisi, birinci yaş, doğum günü partisi... Derken sıra geldi "Gerdek gecesi partisi"ne. Bu çiftten "Gerdek gecesi sonrası partisi" videosu da bekliyoruz. Sonra ilk hamile kalma partisi… Yok artık!

Bu gerçekten bir çılgınlık, yıkılsın sosyal medya! Henüz duymamış, görmemiş ve izlememiş olanların “Ne olmuş, ne olmuş” diye merak edenlerin seslerini duyar gibiyim. Yok bir şey ya! Gerdek gecesine girmeden önce parti düzenleyip, o anları videoya çekip sosyal medyada paylaşmışlar. Büyütmeye gerek yok.

Baylar bayanlar, duyduk duymadık demeyin! "Oldukça mütevazi bir gerdek töreni" başlığıyla atılan bir video var bugün gündemimizde. Henüz çok fazla kişi haberdar değil bu partiden. Başlasın parti o vakit!

Gelelim videoya... Gelin hanım yatakta bekliyor, ayakta ayakta heyecan yapmayın hemen. Nedimelerin zılgıtları eşliğinde; damat bey siyah saten röpteşambırı ile odaya dalıyor içeri. Odada fotoğrafçı da var. Doğum ve düğün fotoğrafçılığından sonra gerdek gecesi fotoğrafçılığının ayak seslerini duyar gibi oldum bir an.

Bembeyaz yatak gerdek gecesi için süslenmiş püslenmiş, balonlar asılmış. Mutlu çiftimiz gece için hazır.

“Videonun devamında ne var?” diye heyecanla beklediniz mi? Ben bekledim, bir atraksiyon yok! Biraz üzüldüm tabii ki, üzülmedim desem yalan olur. Gelin ve damat biraz sarılıyor, biraz muck muck ve mutlu son! Tabii devamı bize yok. Tahmin etmek de zor olmasa gerek zaten.

Herkesin özel hayatı kendine kardeşimmmm. Paylaşmak isteyen paylaşır elbet fakat bu çılgınlığa kapılırsak çok fena şeyler olabilir. Bir kere anne-baba tarafından evlatlıktan reddedilebilirsiniz. Akrabalarınız sizi dışlayabilir, arkadaşlarınız arkanızdan kahkahalarla gülebilir. Bunlar ihtimaller. Merak eden varsa sonuçları, düzenlesin partiyi.

Gerdek gecesi partisi videosu, İnstagram ve Twiter'da en çok izlenen videolar arasına şimdiden girdi bile fakat bu parti için henüz hazır olmadığımızı düşünüyorum ben. Tepkilere bakılırsa çoğu kişi de benimle aynı düşüncede. Destekleyenler de yok değil bu arada.

  • Bekarlığa veda partisi, kına, düğün, balayı, gerdek gecesi güzel şeyler bunlar :)))
  • Cinsiyet partisinden sonra daha ne kadar kötü bir şey olabilir ki diyordum.
  • Gelin hamamı parti de olsa etkinlik de olsa yapılıyor eskiden gelen bir adettir, gelenektir. Baby showerler, yok isim koyma partisi, yok dişi çıktı, yok ilk kakası en son gerdek gecesi fotoları... İnsanlar çıldırmış.
  • Instagram'da gerdek gecesi partisi diye bir video gördüm. Biz nasıl insanlarla birlikte yaşıyoruz?
  • Bunun devamı gelir, hatta doğacak çocuklarına cinsiyet partisi yapanlar tüh gerdeği kaçırdık deyip ilk on yıllarında nikah tazeleme yaparken gerdek partisini de aradan çıkarırlar.
  • Artık gerdek gecesi partisi veriliyormuş. Sıfır şaka, şoktayım.
  • Gerdek gecesi partisi şaka dimi?? Bu kadar da olmaz dimi??? 

Neyse bu videoyla ortalık bir anda şenlendi. Bu akıma kapılanlar olur mu? Bekleyelim ve görelim.

Çiftimize ömür boyu mutluluklar...


https://www.instagram.com/p/CKG2B94BwGW/?utm_source=ig_web_copy_link


Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder