Bu sese kulak ver

15 Eylül 2009, Salı 16:26
AA

DENİZ ÇOBAN

Elinde sarı kart sahada dolaşıyor. Sanki orası bir bahçe, elindeki de sopa. Yakalasa birini dövecek. Fakat karşı taraf daha yaman... İtiyor, kakıyor, omuzluyor. Ne varsa yapıyor yani. MHK diyor ki, daha doğrusu Oğuz Sarvan diyor ki, “Arkadaşlar, önce ortam sakinleşsin. Sonra sarı kart göstereceğiniz futbolcuyu şöyle gruptan ayrı bir yere çekin. Çekin ki herkes kime sarı kart gösterdiğinizi görsün. Sonra futbolcuya açıklamayı yaparken güler yüzlü olun.” Ama nerdee... Bizim hakemlerimizin suratı, işkenceci timinden farksız. Öcü gibi vallahi.

AGRESİF FENERBAHÇE

Lugano’nun rakibine sert girişini bırakın, sol ayağı ile Bursasporlu futbolcunun bileğine bir basışı var ki, gladyatörden farksız. Futbolun gerektiği agresifliğe evet. Ama hakemi dövecek kadar ileri giden kabadayılığa hayır.

DERBİ SONRASI BEŞİKTAŞ

Rijkaard şaşkın, Rüştü şaşkın, Denizli şaşkın, yönetim şaşkın, camia şaşkın... Bu kadar şaşkın varken, Beşiktaş’ın şaşırmamasına ben de şaştım. Ne diyor Orhan Gencebay şarkısında, “Şaşıran sen mi, yoksa ben miyim, bilemedim...”

PERİ MASALINA BAŞLARKEN

Bir gün Bosnalılar gelmiş ormana böylece masaaal bitmiş... Aaaaa, oğlum sen daha uyumadın mı?

BİR ATLET DOĞARKEN

Sporcularımız; doğarlar, yaşarlar ve ölürler. Yasemin Can, Avrupa Dağ Krosu yarışmasında 3.oldu. Şimdilik yaşıyor. İlgilenenlere duyurulur.

TRABZONSPOR PATLARKEN

Selin vurduğu yerde Belediye çalışmaktan yorgun düşmüşken. Hele EGEMEN’lik kayıtsız, şartsız, milletin olunca...

ARDA TURAN

1.5 aydır kulübede oturmadı. Hem bizim ligde hem de Avrupa Ligi ve Milli Takım’da. Bizde böyledir, lastik patlayana kadar gideriz, formdan düşmeye başladığı zaman, yapıştırırız suratına, “Gece gezmelerinden yorgun düştü” diye. Biz de çok oluyoruz valla...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.