Hoş geldiniz safalar getirdiniz

03 Mayıs 2011, Salı 05:00
AA

Hey gidi, yıllar sonra Samsunspor çıktı. Bekle bizi Fevzi Ağabey... Siz de hoş geldiniz Gakkoşlar. Sen de bizi bekle Kovancılar Köyü ve de Elazığ halkı... Sessiz ve derinden geldiniz. Şimdi Bank Asya sonra da ufukta Süper Lig gözüküyor Göztepeliler’e. Sen de bizi bekle Yılmaz Ağabey, biz de sizlere geliyoruz.

Q7 KALKIŞA HAZIR

2 aydır uçuyor. Her maça damga vuruyor. Onunla birlikte olabilmek için yerlerinizi hemen ayırtın. Dikkat kaptanınız şimdi kemerlerinizi bağlamanızı rica ediyor. Beşiktaş seyahat iyi yolculuklar diler.

[[HAFTAYA]]

İSTER MİSİNİZ AVERAJA KALSIN?

Ve de öyle olacak gibi gözüküyor. Fenerbahçe de, Trabzonspor da kalan maçlarda puan kaybetmez. İlk maç 3-2 Trabzonspor’un üstünlüğü ile bitmişti. İkinci maçı Fenerbahçe 2-0 kazandı. İşte o bir gollük averaj bu yılki şampiyonu tayin edecekmiş gibi gözüküyor. Şimdilik tabi.

GÖRMENİZ GEREKİRDİ

Süper bir organizasyon, harika bir doğa, mükemmel finişler ve buna bağlı müthiş sprintler. 47. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yine dünyanın diline dolandı. Başta Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

BU GÖRÜNTÜ OLMADI

İkinci Beşiktaş golünden sonra Galatasaray kulübesinde teknik direktör Bülent Ünder ile yardımcısı Tugay Kerimoğlu yayıncı kuruluş tarafından görüntüye getirildi. Biçimsiz bir anda yakalanmışlar sözü geçen ikili. Çöküş tam anlamıyla yansıtılıyor ama, Galatasaray adına bir görüntü sıkıntısı olduğu gerçek.

Sıradaki haber yükleniyor...