09 Kasım 2019 günlük burç yorumları

09 Kasım 2019, Cumartesi 10:10
AA

KOÇ: Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için çok önemli, bunu sakın unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken sezgilerinizi kullanacaksınız. Kendi değerlerinizin farkındasınız.

BOĞA: Entelektüel ve sosyal olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız mevcut.

İKİZLER: Sanatsal ortamlarda aşklar doğabilir. İş hayatınızda aniden bir aşk kıvılcımları söz konusu. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız çok daha ön planda olacaktır. Bu dönem seçimlerinizi doğru yapmalısınız.

YENGEÇ: Bazı aşklar yarım kalacak. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinim onun da hayatını etkileyecek. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.

ASLAN: Karşı cinse istemeseniz de kayıtsız kalamayacaksınız. İşte iletişime önem vermek zorunda kalacaksınız. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün.

BAŞAK: Bazılarınız kardeşlerle ve yakın arkadaşlarla ortak çalışacaklar. Bu çalışmadan karlı çıkacaksınız. Gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler yapmak isteyeceksiniz. Önemli kararlar arifesindesiniz.

TERAZİ: Kişilerin olaylar karşısında gösterdiği tavırlar sizin için önemli. Bu nedenle iş çevrenizde kararsız bir şekilde ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Aleyhinizdeki söylentilere hazırlıklı olmalısınız.

AKREP: Gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelere karşı ortaya çıkan hiçbir karşıt düşünce sizi negatif etkilemeyecek. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz. Her şeye karşı dikkatli davranmalısınız.

YAY: Alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir gün yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın.

OĞLAK: Özgürlüğünüzü maddi durumunuzun düzelmesiyle sağlam bir hale getireceksiniz. Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem alınganlığınız artacak.

KOVA: Aşk ve duygusal ilişkilerinizde fazla seçici ve mükemmeliyetçi olacaksınız. Bugün tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek. Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır.

BALIK: Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız güzel bir fırsat. Bugün kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlıyorsunuz.

Sıradaki haber yükleniyor...