1 Ağustos 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Ay’ın konumu, maddi konularla ilgili kendinizi denetim altında tutmanızı öneriyor. Hırslı tarafınız öne çıkıyor. Açılımlarınız konusunda dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız.

BOĞA: Bugün Ay, burcunuzda ilerlerken disiplininiz başarınızı artırma konusunda sağlam oluşumlara zemin hazırlıyor. Sabırlı yapınızı ortaya çıkaran başarılı çalışmalar içindesiniz. Hedefe adım adım yaklaşıyorsunuz.

İKİZLER: Ailenizle ilgili olaylar gündeme gelebilir. Onların davranışlarından etkilenebilirsiniz. Konular üzerinde yoğunlaşma zorluğu yaşayacaksınız. Karasızlığınız yüzünden zaman kaybetme riski taşıyorsunuz.

YENGEÇ: Olayları yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu duygusal saplantılarınızı belirgin hale getiriyor. Hafızanızı kullanmanız gereken konularla ilgili oluşumlar gündeme gelebilir.

ASLAN: Zekanız sayesinde başaramayacağınız konu yok. Yaptığınız çalışmalar istediğiniz hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. İşbirliği içinde olduğunuz kişiler önemli. Seçimleriniz sayesinde yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

BAŞAK: Ay Boğa’da ilerliyor. Tutucu tarafınızla olayları fazla irdeliyorsunuz. Zaman kaybı yaşayabilir, kendinizi ispat etme konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dürüstlük kavramını abartıyorsunuz.

TERAZİ: Detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı yorumluyorsunuz. Bilinç altınızda yerleşen sabit düşünceler canınızı sıkabilir. Yardımsever duygularınız atağa kalkacak ve verdiğiniz çaba olumlu sonuçlanacak.

AKREP: Bugün, her şeyi mantık çerçevesi içinde değerlendirmek istiyorsunuz. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili zekanız en üst düzeyde çalışıyor.

YAY: Bugün, yaratıcılık konusunda değişik ve ilginç fikirleriniz olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız. Çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz.

OĞLAK: Bugün, disiplininiz mükemmel bir şekilde seyrediyor. Sadece kendinizin değil, çevrenizin sorunlarına da çözüm getiriyorsunuz. Fazla kuralcı davranabilir, dostlarınızı kurallarınızla sıkabilirsiniz. Rahat olun.

KOVA: Küçük fırsatların önemli olduğu bir gün. Olayları çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla alacağınız destekleri iyi kombine ediyorsunuz. Kendinize güveniyorsunuz. Çevrenizin eleştirilerine tepkili davranacaksınız.

BALIK: İkili ilişkilerinizde güvenli bir ortam aramanız partneriniz için de yeni bir durum. Kendini size ispat etme konusunda ona fırsat tanımış olacaksınız. Yeterince uyuyamadığınız zaman sinirli oluyorsunuz.

Yazarlarımızdan

18 Eylül 2021, Cumartesi 11:22
18 Eylül 2021, Cumartesi 07:01
18 Eylül 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder