1 Ekim 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişim içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu bir motivasyon oluyor. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir, araştırmalısınız.

BOĞA: İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yapılacağı bir gün. Çevreniz her konuda sizi destekleyecek. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için görüşleri sadece size performans ve başarı kazandıracaktır.

İKİZLER: Birçok romantik fırsat önünüze geliyor. Bugün yakın ilişkilerinize uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde garip gelişen bir ön seziniz var ve algılama konusunda başarılısınız.

YENGEÇ: Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Yollarla ilgili hayallerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız bazı bilgi birikimlerinden yaralanabilirsiniz. Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz.

ASLAN: Bugün, dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor, girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Algılamada yanılmadığınızı anlayacaksınız. Görüşlerinize güvenmelisiniz.

BAŞAK: İçinizdeki enerjiyi paylaşmakta acele etmeyin. Yetenek ve yaratıcılığınızı riskleri göze alıp ortaya çıkaracaksınız. İyi niyetli yaklaşımınızla kazanacaksınız. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

TERAZİ: Olaylara farklı mantıkla yaklaştığınız için kendinize güveniyorsunuz. Sıkıldığınız anda kolayca şekil değiştirmeniz yüzünden sizi tanımak mümkün olmuyor. Doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz.

AKREP: Bugün, Ay’ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinize değişik bir yorum getiriyor. Duygusal coşkularınızda yaşadığınız ikilem yüzünden çevrenizi özellikle partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Sizi zorlayacak konular gündemde.

YAY: Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içindesiniz. Buna rağmen paylaşımlarınızda farklı dil kullanmanız ikinizin sorunu. Küçük hatalarınız yüzünden isteklerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: Çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda kaliteyi sağlayacaksınız. Sizin için başarı mesleki anlamda yapmak istedikleriniz.

KOVA: Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay’ın konumu, hisseli paraları gündeme getirirken kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Gizlilik söz konusu olacak.

BALIK: Bazı olaylara temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma geliyorsunuz. Sağlığınız epey iyi.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder