1 Kasım 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma içgüdüsü ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için şans kapıları daima size açık. Manevi bir korunma çemberi içindesiniz.

BOĞA: Takıntılı biri değilsiniz. Ama bugün, çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Çalıştığınız kişilerin enerjilerinin düşük olmasından olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamadan edemiyorsunuz.

İKİZLER: Kısa yolları kapsayan haberler isteklerinizin paralelinde ilerleyecek. Kardeşleriniz ve babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla işbirliği yapmanız sizi olumlu etkileyecek.

YENGEÇ: Çevrenizi olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz.

ASLAN: Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli yönleri sizin için önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız ve başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Hayallerinize yaklaşacağınız bir gün.

BAŞAK: Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok aklına ihtiyacınız var. Hırslı ortamlarda bulunmak istemiyorsunuz. Kesin çözümlerin insanısınız.

TERAZİ: Yöneticilik konusunda çevrenize ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissettiriyor. Bugün güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmek zorundasınız.

AKREP: Disiplin size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla sert ama akıcı planlar yapıyorsunuz. Gizli anlaşmaların faydasını kısa sürede göreceksiniz. Bugün değişim için uygun değil.

YAY: Bugün, enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, bazı kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İyi niyetli yaklaşımınızdan dolayı siz kazanacaksınız.

OĞLAK: Kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarmak için hareket etmeyi amaç edindiğiniz için attığınız her adım iyi olacak.

KOVA: Görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için önemli. Kaliteli yaşamdan yanasınız.

BALIK: Gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün ve koşulların sizden yana oluşu, bazı engellerin ortadan kalkmasını sağlıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder