10 Nisan 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için kendinize zaman tanımalısınız. Çalışma hayatınızda sizden yüksek performans bekleniyor. Çevrenizi eleştiriyor, sadece kendi duygularınıza önem veriyorsunuz.

BOĞA: Çevrenin size ters gelen istekleri yüzünden sürekli zıt fikirler üretmeye çalışacaksınız. Olayların doğası gereği, alacağınız tepkiler olacaktır. Bu noktada hoşgörülü olun. Bazılarına farklı davrandığınızı fark etmelisiniz.

İKİZLER: Değişimi seviyorsunuz. Yaşamda kaybettiğiniz her şeyi bu özelliğinize borçlusunuz. Bugün, yaşamla ilgili kriterlerinizi gözden geçirmelisiniz. Bazen çevrenize çok tepkilisiniz. Haklı olduğunuz o kadar çok konu var ki.

YENGEÇ: Partnerinizle birlikte uyum içinde yeni başlangıçlar yapabilir, yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Bugün sevdiklerinize karşı duygusal davranıyorsunuz. Nostaljik konuşmalara ihtiyacınız var.

ASLAN: Duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. Bugün iletişim konusunda çok başarılısınız.

BAŞAK: Yaşamda hiçbir şeyi yarım bırakmayı sevmiyorsunuz. Kızdığınız zaman ise, öfkenize kimse dur diyemiyor. Parayla aranız iyi olsa da fazla düşündüğünüz bir konu değil. Zamanlamada hatalarınız var, biliyorsunuz.

TERAZİ: Aşk sizin için iyi bir dostluktur. Sevdiğiniz kişi ile önce paylaşmayı istersiniz. Sıcakkanlı yapınız yüzünden de çevrenizde insanlar hiç eksik olmaz. Bugün randevularınızı ertelemeyin.

AKREP: İşlerinizi başkalarına emanet ettiğiniz zaman problemler çıkıyor. Çevrenize fazla güvenmemelisiniz. Evinizle ilgili tadilat söz konusu. Bazı köklü değişimlere ihtiyacınız var. Bu dönem sinir sisteminizi güçlendirmelisiniz.

YAY: Duygusal ilişkilerinizde özgürlüğünüzden vazgeçmediğiniz için yarım kalmış aşklar yaşıyorsunuz. İçinizde biriktirdiğiniz duygular kalp çarpıntılarına sebep oluyor. Bugün sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

OĞLAK: Düşüncelerinizde ısrar etmenizin hiçbir anlamı yok. Çevrenizde bazı şeyleri farklı algılayacaksınız. Bugün duygusal konularda epey inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Karşı tarafa zorluk çıkarmayı yeğliyorsunuz.

KOVA: Düşünceleriniz paylaşırken herkesin sizi anlamasını beklemiyorsunuz. Olaylara mantıklı şekilde eğilmeniz sizi farklı yapabilir. Çevrenizdeki kişileri çabuk algılıyorsunuz. Bugünlerde enerjiniz yüksek.

BALIK: Bugün başladığınız birtakım işleri tamamlamak için bazı detaylara ihtiyacınız olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin kapasitesinin önemli olduğunu daha erken fark etmelisiniz. Günlük temponuzu biraz hızlandırmalısınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder