Filiz Özkol10 Temmuz 2024 günlük burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

10 Temmuz 2024 günlük burç yorumları

KOÇ: Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını ve bazı konularda derin düşündüğünüzde daha olumlu olduğunuzu göreceksiniz. Bugün kazançlarınızla ilgili hoşnutsuzluk duymanız, çevresel koşullarınızdan kaynaklanmaktadır.

BOĞA: Partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Bugün yeni konular icat etmek yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı yeniden ele alabilirsiniz.

İKİZLER: Bugün duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Ay’ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz.

Haberin Devamı

YENGEÇ: Bugün Ay mesleki konularınıza yoğun bir derinlik getiriyor. Enerjinizi partnerinize yansıtacak ve onun sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Jüpiter’in geri hareketi, enerjinizi çok fazla harcamamanıza neden oluyor.

ASLAN: Duygusal konulara takılı hareket etmeniz sizi olumsuz kılıyor. Karşınızdaki kişilerin yanlış davranışları karşısında tavırlarınız değişebilir. Onların haksız davranmaları gururunuzu incitebilir, problem yaratabilirsiniz.

BAŞAK: Kişisel çekiciliğinize, duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları abartmaya başladınız.

TERAZİ: Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Karşı tarafın ağır oluşu canınızı sıkıyor.

AKREP: Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Jüpiter’in geri gidişi fırsatları ayağınıza getirmesine rağmen yetersiz kalabilir.

YAY: Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat gizli korkularınızı yenmelisiniz. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız gerekli enerjiyi toplamalı ve çevrenizden yardım almalısınız.

Haberin Devamı

OĞLAK: Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, her an olabilecek değişimlere karşı huzursuzluk duymanız gerekmiyor. Her zamanki çözümcü yapınız sayesinde dinginliğe kavuşacaksınız. Sinirleriniz yorgun düşebilir.

KOVA: Çevrenize karşı duygusal tavırlar takınıyorsunuz. Bu durum ilişkilerinizde bazı pürüzlerin çıkabileceğini gösteriyor. Duygusal değişimleriniz, işinizi arka plana atmanıza neden oluyor. Maddi konularda biraz beklemelisiniz.

BALIK: Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanması, sizin lehinize gerçekleşecek. Yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Bugün duygusal coşkular içinde olacaksınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder