12 Eylül 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu iş birlikleri yapacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelebilir. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorundasınız.

BOĞA: Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz. Öğrenme merakınız artarken şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Yeni dostluklara hazırsınız.

İKİZLER: Tanışacağınız kişilerin geleceğiniz üzerinde etkisi olacak. Sürpriz ama olumlu ilişkilerin ortaya çıkacağını bilmelisiniz. İçinizde çılgın bir enerji olduğunu hissedeceksiniz. Duygularınızın esiri olmayın.

YENGEÇ: Yakınlarınızın söz ve tavsiyelerine kulak verin. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Hayallerinizin peşinden koşmanız gerekecek. Bu dönemde özellikle daha fazla enerji sarf edeceksiniz.

ASLAN: Zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadığı duygusuna kapılabilirsiniz. Sıkıntılı düşüncelerinizi çevrenize karşı yanlış aktarabilirsiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacaktır.

BAŞAK: İşinizle ilgili sosyal dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız olacak. Kafanızda değişik fikirle yola çıkıp sonra çoğundan vazgeçebilirsiniz. Her şeyi yeniden yapılandırma arzusu içindesiniz.

TERAZİ: Bazı gecikmelere karşı tedbirli olun. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz.

AKREP: Çevrenizin adına verdiğiniz kararlar onlar tarafından yanlış anlaşılabilir. İlişkinizde karşılıklı tartışma yerine sorunun kökenine inmenizde yarar var. Bugün duygusal konularda eskiye özlem duyabilirsiniz.

YAY: Bugün birlikte çalıştığınız kişilerden şüphelenebilirsiniz. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olacak. Sorunlarınızı çözme yönünde yol gösterici bir rol alacak, ortak problemlerinizin üzerine gideceksiniz.

OĞLAK: Bugün ilişkilerinizi gözden geçirerek aksayan yönlerini açığa çıkarın. Geçmiş olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ani aşkların başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Duygusal anlar yaşayacaksınız.

KOVA: Aile içi sorunlar her an tetikte. Bu dönem, sabırlı yapınız daha çok ortaya koymalısınız. Birtakım sorunları sürekli içinizde biriktirmekten sıkıldığınız bir gerçek. Olayların sonucu her zaman sizin için bir problem oluyor.

BALIK: Sıra dışı gelişmeler yüzünden daha fazla enerji harcayacaksınız. Dinlendiğiniz zaman daha enerjik oluyor ve yaşadığınız olaylara mantıklı bakabiliyorsunuz. Bugün dedikodulu ortamlardan uzak durmaya çalışın.

Yazarlarımızdan

24 Ekim 2020, Cumartesi 15:01
24 Ekim 2020, Cumartesi 15:00
24 Ekim 2020, Cumartesi 14:58
Sıradaki haber yükleniyor...
holder