12 Haziran 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma isteği ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için şans kapılarınız açık.

BOĞA: Takıntılı biri değilsiniz. Bugün, çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerinin düşüklüğünden olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamadan edemiyorsunuz.

İKİZLER: Kısa yolları kapsayan haberlerin sizin isteğiniz dışında gelişeceğinden emin olabilirsiniz. Erkek kardeş ya da babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız sizi olumlu etkileyecek.

YENGEÇ: Çevrenizdekileri olumlu etkiliyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün.

ASLAN: Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için çok önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Hayallerinize epey yaklaşacağınız bir gün.

BAŞAK: Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Hırslı ortamlarda bulunmak istemiyor ve kesin çözümler elde ediyorsunuz.

TERAZİ: Güçlü planların kişisi olmanız rağmen fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için sizin desteğe ihtiyacınız yok. Çalışmalarınız olumlu ilerliyor.

AKREP: Disiplin size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla sert planlar yapıyorsunuz. Değişim için uygun bir gün. Düşüncelerinizi kimseyle paylaşmak istememekle isabetli davranıyorsunuz.

YAY: Enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü isteklerin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, geleneksel kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Biraz daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

OĞLAK: Yöneticilik konusunda çevreniz ders verecek davranışlar sergilemeniz kendinizi iyi hissettiriyor. Bugün güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmeniz zaman alacak.

KOVA: Görüşeceğiniz kişilerin toplumsal başarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Gerekli kişileri bulup kaliteyi sağlayacaksınız. Seyahatler söz konusu.

BALIK: Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün ve çabalarınızı çevre faktörlerle birleştirmeyi biliyorsunuz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder