13 Haziran 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızı hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyelinize de yansıtacaksınız.

BOĞA: Birlikte çalıştığınız kişilerin alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecek. Disiplinli yönlerinizi karşınızdakilere yansıtabiliyorsunuz. Yeni başlangıçlar için tüm detayları gözden geçirmelisiniz.

İKİZLER: Tutkularınız geçici olduğu için odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Duygularda yenilenme söz konusu. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle farklı organizasyon çalışmalarına gireceksiniz.

YENGEÇ: Düşüncelerinizi ortaya atmaktan korkmadığınız için çoğu kez tepki almaya adaysınız. Savunduğunuz şeyde taviz vermiyorsunuz. Gücünüzü rahatça kullanacağınız konular ayağınıza gelecek.

ASLAN: Olayların farklı boyut kazanmasından memnunsunuz. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle bazı yeni olaylar olacak. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz.

BAŞAK: İşiniz mükemmel ilerliyor. Üstlerinizin size vereceği desteği kullanmakta mantıklı hareket edeceğiniz bir gün. Güneş tutulmasından olumlu etki alıyorsunuz. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

TERAZİ: Somut düşüncelerin size kazandıracağı alternatiflerden nasibinizi alıyorsunuz. İş birliği içinde olduğunuz kişiler adaletli tavırlarınızdan etkilenerek size daha fazla sorumluluk yükleyebilirler.

AKREP: Aşk yaşantınızla ilgili atağa kalkabilirsiniz. Partnerinizin sizden beklediği hareketi ona verebilirsiniz. Bugün, kişisel zevklerinizin ön plana çıkmasıyla onunla ortak enerjinizi birleştirebilirsiniz.

YAY: Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü yönlerinden büyük zevk alıyorsunuz. Sistemin dışında yaşıyor ama adınıza yaratılan koşullardan hoşnut kalıyorsunuz. Düşündüğünüz konularda takıntılı olacaksınız.

OĞLAK: Çevrenizdeki olaylardan etkileniyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve gelişmeye açık fikirlerinizde çevrenizdekileri etkiliyorsunuz. Dostlarınızın, sizin desteğinize ihtiyacı var. Fikirleriniz olumlu karşılanacak.

KOVA: İnatçı ve istekli bir şekilde ele aldığınız konularda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bugün maddi güvene ihtiyacınız var ve birtakım harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Zevkleriniz söz konusu.

BALIK: Israrlı bir şekilde takıntılarınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bugün kesin tavırlarınız yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. Ailenizin tavırlarıyla ters düşebilecek kararlar alabilirsiniz. Onları ikna etmelisiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder