Filiz Özkol 13 Mayıs 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

13 Mayıs 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Olaylara pratik bir şekilde yaklaşıyor ve somut çözümler arıyorsunuz. Enerjiniz sayesinde birlikte çalıştığınız kişileri ikna edebiliyorsunuz. Hatasız işler başarmak istiyor, paylaşımlara önem veriyorsunuz.

BOĞA: Düşüncelerinizi tartarak yaşamı farklı yönlerinden görmeniz bugün işe yarayacak. Bulunacağınız ortamlarda çevrenizi etkilemek için olaylara pratik çözümler getirmeniz sayesinde işlerin akışı değişebilir.

İKİZLER: Her atılımda çevresel faktörleri lehinize rahatlıkla kullanacaksınız. İstediğiniz performansı sağlama konusunda biraz daha zamana ihtiyacınız var. Bugün çekimser davranışlar sergileyebilirsiniz.

YENGEÇ: Karşı cinsi kolayca etkiliyorsunuz. Zevklerinizde aşırıya kaçmak istemiyorsanız arzularınıza gem vurun. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir heyecan fırtınası oluşacak. Sosyal yaşamınız canlanıyor.

ASLAN: Maddi güven ihtiyacı içinde olsanız bile çevrenize bu duyguları hissettirmek istemiyorsunuz. Bugün, fırsatlar konusunda ısrarcı olmamalı ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerine saygı göstermeyi bilmelisiniz.

BAŞAK: Duygularınızda çekimserlik söz konusu. Karşılaşacağınız kişilerin fikirlerini kabul etme konusunda bocalayabilirsiniz. Sizi ikna etmeleri zor. Düşünceleriniz değiştirme konusunda sabit olacaksınız.

TERAZİ: Partnerinizle ortak organizasyonlar yapacaksınız. Kendi duygularınızdan çok onun hissettikleri önemli olacak. Enerjinizi daha rahat kullanacağınız ortamları seçmeniz çevrenizde yanlış yorumlara neden olabiliyor.

AKREP: Toplumsal hedefleriniz yüksek seyrediyor. Birçok işin altına imza atacaksınız. Hırslarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Detayların ön plana çıkacağı bir gün. Çevrenizi ve kendinizi sorguluyorsunuz.

YAY: Finans konularında girişimciliğinizi akıllıca kullanmak istiyor ama yeniliklere karşı çekimser kalıyorsunuz. İnatçı tavırlarınızla bazı çevreleri karşınıza alabilirsiniz. Güvensizlikten nefret ediyorsunuz.

OĞLAK: Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili davranmak istemeyebilirsiniz. Size yanlış geleni kabul etmek istemiyorsunuz. Çıkarlarınızı düşünerek düşüncelerinizi gizleme gereği duyabilirsiniz.

KOVA: Koşullarınızı değiştirme konusunda acele etmiyor ve yeni projelere açık olmanıza rağmen, bugün çekimser davranıyorsunuz. Finans konularında yatırımcı yönlerinizi çevre koşullarıyla birleştirmek iyi sonuç verebilir.

BALIK: Davranışlarınız yüzünden birçok iş fırsatını kaçırabilirsiniz. Size önerilen işler içinde farklı renkler yakalayabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları sürekli eleştirerek bir yere varamazsınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder