14 Ocak 2022 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Güneş tepe evinizde ilerliyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler söz konusu. Bugün isteklerinizi ortaya koyacaksınız.

BOĞA: Maddi özgürlüğünüz için her şartı hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün ailenizin bazı sorunları gündeme gelebilir, yardımınız gerek.

İKİZLER: Organizasyon çalışmalarla yaşantınıza renklendirmek isteyeceksiniz. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddi konularda bolluğa kavuşmanız zaman alabilir. Çok çalışmalısınız.

YENGEÇ: Hayallerinizi gerçekleştirmek için iş birliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Maddi değerlerinizi sorgulamak için şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

ASLAN: Yakın arkadaşlarınızla işbirliği içinde olacağınız bir gün. Siz, kendi düşüncelerinizden yola çıkan birisiniz ve değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Kişisel bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

BAŞAK: Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Birçok aktivite içinde olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacak.

TERAZİ: Bugün hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Her konuda bilginize güveniyor, ortaya özgün fikirlerle çıkıyorsunuz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışmanız ufkunuzun genişlemesine neden olacak.

AKREP: İsteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız.

YAY: Yolculuklarla ilgili projeler gündeme gelecek. İçinizdeki sıkıntıların tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanız. Bugün kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

OĞLAK: Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir gerginlik söz konusu. Çevrenize tepkilisiniz ve kimsenin fikrini almaya yanaşmıyorsunuz.

KOVA: Düşüncelerinizim kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek sizi çok şey kazandıracak. Şartlar sizden yana.

BALIK: İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların sizi kazandıracağı prestiji unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Kariyer evinizdeki savaşçı Mars, güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor. Korkmamalısınız.

Yazarlarımızdan

21 Ocak 2022, Cuma 14:55
21 Ocak 2022, Cuma 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder