14 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: İşinizi severek yapıyorsunuz. Kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı gösterebileceksiniz. Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar sosyal hayatınıza olumlu yansıyacak. İkna yeteneğiniz yüksek.

BOĞA: Maddi konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecek. İş ilişkilerinizde yaratıcı ve paylaşımcı olmanız takdirle izleniyor.

İKİZLER: İçten içe huzursuzsunuz. Giderek yoğunlaşan konularla ilgili olarak iletişimde bulunacağınız bazı yerlerden alacağınız pozitif etkiler ve yapacağınız görüşmeler sizi rahatlatacak. Hayal gücünüz mükemmel.

YENGEÇ: Bugün derin ve keskin görüşler içindesiniz. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara net çözümler getiriyorsunuz. Ödün vermez yapınızın altında gizli olan insancıllığınız saygıyı ve sevgiyi beraberinde getiriyor.

ASLAN: Değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun çalışma yöntemini bulmaya çalışıyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destek sizi tatmin etmeyebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.

BAŞAK: Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, detaylardan yola çıkarak kafanızdaki en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz birçok aktivitenin önüne geçebilir. Fırsatlar söz konusu.

TERAZİ: Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek için başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor.

AKREP: Davranış belirsizliklerine neden olan duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bir tarafınız, konuları pratik sonuçlarıyla değerlendiriyor. İş harici kafanızda oluşturduğunuz projelerinize çok fazla zaman ayırmanız yanlış.

YAY: İsteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Bu doğrultuda iletişime gireceğiniz çevrelerde bulunacaksınız. Harcamaları denetlemek zorundasınız. İsteklerinizde aşırılık gözleniyor.

OĞLAK: Çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yeni dertler gündeme gelecek. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek, fikirler vereceksiniz.

KOVA: Partnerinizin sizinle aynı özellikte olması kişisel ve ortak çabalarınızı daha verimli hale dönüştürebilir. Her an kendinizi mutlu edecek işler buluyor ve ilgi odağı oluyorsunuz. Çevreniz sizi takip etmekte zorlanıyor.

BALIK: Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi olacak. Onların güçlü destekleri bazı fırsatları da birlikte getirecek. Arkadaşlarınız arasında ilginç fikirlerinizle en çok başvurulan kişisiniz.

Yazarlarımızdan

06 Ağustos 2020, Perşembe 07:50
06 Ağustos 2020, Perşembe 07:38
06 Ağustos 2020, Perşembe 07:19
06 Ağustos 2020, Perşembe 07:13
Sıradaki haber yükleniyor...
holder