15 Eylül 2019 burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ

Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve çekicisiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gün içinde bazı zorluklarla karşılaşmanız sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir.

BOĞA

Bugün iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. İletişim konularında isteklerinizi karşı tarafa kabul ettireceğiniz için plan ve fikirlerinizi şimdilik kimseyle paylaşmamalısınız.

İKİZLER

Partnerinize değer vermeli ve olayları onun açısından değerlendirmelisiniz. Çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Seviyeli sohbetler yapmayı istiyorsunuz.

YENGEÇ

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Çevrenizle güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Aranılan biri olmaktan mutluluk duyacaksınız.

ASLAN

Çevrenizle çok farklı bir iletişim içindesiniz. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. Günün ilerleyen diliminde kendinizle ilgili planlarınızı aktif ve hızlı bir şekilde uygulayacaksınız.

BAŞAK

Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu günlerde yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşk konusunda doğru zamanı beklemelisiniz. İlişkilerinizde istediğiniz ilgiyi görecek ve arkadaşlarınızın bazı tekliflerine kayıtsız kalamayacaksınız.

TERAZİ

Sürekli değişim içindesiniz. Partnerinizle olan ilişkilerinizde samimi davranıyorsunuz. Bağımsızlık duygunuz sizi çılgınlık yapmaya itiyor. Bu özelliğiniz ilişkinizi zorlayabilir. Ön plana çıkacak davranışlar içindesiniz.

AKREP

Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu fark ediyorsunuz. Duygusal yaralanmalara açık bir gün içindesiniz. Olayları derin algıladığınız için değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Kaygılarınız artıyor.

YAY

Çevrenize karşı atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize bağlığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve çalışırken kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

OĞLAK

Yoğun çalışma temponuz sayesinde birçok başarı gelecek. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Kendinizi odaklanmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere yakın davranmalısınız..

KOVA

İşbirliğini sevmeniz çevrenizin de çoğalmasına neden oluyor. Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinizle kanalize edebiliyor ve istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Güzel fırsatlar gündeme gelecek.

BALIK

Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Biraz daha sabırlı olmayı öğrenmek zorundasınız.


Yazarlarımızdan

16 Eylül 2020, Çarşamba 08:06
16 Eylül 2020, Çarşamba 08:01
16 Eylül 2020, Çarşamba 07:58
Sıradaki haber yükleniyor...
holder