15 Haziran 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınızı verirken maddi durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

BOĞA: Maddi konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi çabalarınız sayesinde gerçekleşecek. Düşündüğünüz şeyler için yabancı ülkelere yolculuklar söz konusu.

İKİZLER: İstekler ve hayaller arasında istediğiniz köprüyü kurmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız olaylara karşı tavrınızı iyi belirleyin. Sizi aşan konularda çekimser davranıyorsunuz.

YENGEÇ: Bugün iş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak isteyebilir ama yalnız kalabilirsiniz. Onların farklı davranışları karşısında göstereceğiniz duygusal tepkilere kendiniz bile şaşırabilirsiniz.

ASLAN: Bugün, düşüncelerinizde daha fazla esneklik görülecek. Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken birçok organizasyon gündeme gelecek. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Hata yapmayın.

BAŞAK: Kendinizi, çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturuyorsunuz. Bugün, ilginç fırsatlar karşısında karar verme güçlüğü yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecek. Maddi katkılardan çok yapacağınız manevi yardım onları rahatlatacak.

AKREP: Maddi konularla ilgili düşünceleriniz birçok aktivitenin önüne geçebilir. Arayış içindesiniz. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği desteği sizi tatmin etmeyebilir. Fırsatlar konusunda aksilikler söz konusu.

YAY: Duygularınızda artan arayış sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözüm getiriyorsunuz. Çabuk değişim gösteriyor ve çevrenizin her konuda size ayak uydurmasını bekliyorsunuz.

OĞLAK: Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen şeyler başkaları için önemli olabilir. Aranıza mesafe koymalı ama iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz.

KOVA: Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek adına çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor.

BALIK: Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok. Çeşitli düşünceler içindesiniz. Yurtdışı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Güçten yana oluşunuzu destekleyenler olacak.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder