15 Şubat 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU

KOÇ: Sosyal ilişkilerde bazı duygusal ihtiyaçlarınız olabilir. Bu ihtiyaçları karşılamak için iş arkadaşlarınız size yardım edebilirler. Onların sunacağı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Çevrenin kalabalıklığı canınızı sıkabilir.

BOĞA: Bu dönem yaşamınızla ilgili değişen düşüncelere sahipsiniz. Bilinçaltınızda takıntı halindeki ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.

İKİZLER: Entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacaksınız. Yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

YENGEÇ: Ön yargısız yaklaşımınız karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor. Her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz. Yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız. Yeterli cesaret ve güce sahipsiniz.

ASLAN: Artan özgürlük ihtiyacınızın size zarar verebileceğini düşünerek seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için gerekli bağlantıları kuruyorsunuz.

BAŞAK: Akılcılığa her zaman önem veren biri olarak duygularınız her zamankinden yoğun olacak. Özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteyeceksiniz.

TERAZİ: Deneyimlerinizi artıyor ve bazı testlerden geçiyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün. Ortak organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

AKREP: Yaşam kalitenizi artıracak projeler peşindesiniz. Birlikte olduğunuz kişileri duygusal anlamda zorlayabilir, küçük nedenlere dayalı sorunları büyütebilirsiniz. Onlar ikna etmek için olağanüstü çaba sarf edeceksiniz.

YAY: Baskı altında tuttuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinizi kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız çevrenizle birlikte şekilleniyor. Yaşantınızdan keyif almalısınız.

OĞLAK: Bugün duygusal konulara uzak gibi görünmeniz farklı yorumlara neden oluyor. Mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı herkes biliyor.

KOVA: İşinizi yaparken duygusallıktan uzak durmanızda yarar var. İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek. Dostlarınız sizden haber bekliyor. Uzun süredir özlediğiniz ortamları yeniden canlandırabilirsiniz.

BALIK: Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir gün. İlişkilerinizde kalıcı duygular bekliyorsunuz. Yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatı kapınızda. Maddi değerlerinizi sorguluyorsunuz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...