16 Nisan 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

BOĞA: Sevdiğiniz işleri yapmaktan yanasınız. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Bilinçaltı düşüncelerin sizin için önemi olduğunu biliyor, belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz.

İKİZLER: Sizin için şu an en önemli konu etrafınızda kişileri ikna ederek, izlemek istediğiniz rotanın doğru olduğunu onlara gösterebilmek. Bu konudaki beklentileriniz istediğiniz hızda olmayabilir. Kendinizi yıpratmayın.

YENGEÇ: İletişim konusunda yaratıcılığınızı kullanacak ve çevrenizdeki kişileri kolayca ikna edeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istiyorsanız olayları fazla abartmamalısınız.

ASLAN: Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Son günlerde kendinize yeterince özen göstermemeniz büyük hata.

BAŞAK: Performans değerlendirmesi yaparken şartları fazla zorluyorsunuz. Kendinize sakladığınız fikirlerinizi paylaşmayı öğrenmelisiniz. Aşk konusunda partnerinizle aranızda önlemeyen güçlü bir fiziksel çekim oluşuyor.

TERAZİ: Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel harmanlıyor, istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen güç arayışınız hiç bitmiyor.


AKREP: Hayatınızın temposunun yüksek olduğu bir gündesiniz. Olayları akışına bırakmak yerine denetimi elinizde tutmak istiyor ve gün içinde başarılı çalışmalar sergiliyorsunuz. Maddi konularda akıllı davranıyorsunuz.

YAY: Çevre koşullarını değerlendirirken sizden beklenmeyen bir tutuculukla ortaya çıkıyorsunuz. Bu tavrınız arkadaşlarınızı şaşırtıyor. Enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir gün.

OĞLAK: Sevdiklerinizin yaşamı kolaylaştırıcı davranışlarda bulunması sizi çok mutlu ediyor. Bugün disiplin duygunuzu bir kenara bırakıp içinizden geldiği gibi hareket etmelisiniz. Hoş sohbet konuşmalar sizi bekliyor.

KOVA: Sorumluluk duygunuzun ağır bastığı ilişkilerin ön planda olduğu bir gün. Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı. Kardeşler ve komşularınızla ortak çalışmalar sergileyeceğiniz bir dönemdesiniz.

BALIK: Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istediğiniz için sinirlisiniz. İstediğiniz koşulların her zaman olmayacağını bilmeli ve daha esnek olmaya çalışmalısınız. Bu durum bazen fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.

Yazarlarımızdan

25 Şubat 2021, Perşembe 07:01
25 Şubat 2021, Perşembe 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder