Filiz Özkol 16 Ocak 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

16 Ocak 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi de geçiyor. Çevrenizi sınayacağınız bir gündesiniz.

BOĞA: Hayatınıza katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce iç sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Yapınızı bozmamalı ve gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

İKİZLER: Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konular sizi olumlu etkiliyor. Planladığınız konuların sizin tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz.

YENGEÇ: Duygusal ilişkilerinizde partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Düşüncelerinizden yola çıkarak bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Bugün dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek.

ASLAN: İş hayatınızın duygusal durumunuzla eş değerde olduğu bir gün. Kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirebilirsiniz. Paylaşım duygunuzun önemli olduğunu çevrenize hissettirmelisiniz.

BAŞAK: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli hissediyorsunuz. Farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Mesleğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirmek ve kendinizi fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.

TERAZİ: Retro Merkür’ün sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatmakta zorluklar çekebilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha iyi yetiştirmek isteyeceksiniz. Aklınız karışık.

AKREP: Bugün duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

YAY: Para konularının gündeme gelmesiyle satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz artacak.

OĞLAK: Alıngansınız. Çevreyle ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız.

KOVA: Dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Bugün, yaratıcılığınız artıyor.

BALIK: Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle tartışma ortamı yaratmayın. Duygusal anlamda çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Kimseyi kırmayın.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder