16 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenizdeki işlerin size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Girişimci yönünüzü özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken yakın çevrenizin olumlu yönlerinden her şekilde faydalanmayı başaracaksınız.

BOĞA: Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz.

İKİZLER: Görüşeceğiniz kişilerin samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız. Arkadaşlarınızla bir arada olmanın keyfini çıkarıyorsunuz. İlginç haberler alacaksınız.

YENGEÇ: Ailenizle ilgili olayların gündem kazanmasıyla kişisel sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız canınızı sıkacak. Tuhaf durumlardan uzaklaşmalısınız. Dostların size önereceği fikirler var.

ASLAN: Kariyer fırsatları evinizin olumlu havası sayesinde karşınıza çıkacak. Hislerinizi doğru değerlendirmek sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek taşları yerine oturtacaksınız.

BAŞAK: Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir seçim yelpazesine sahipsiniz. Duygusal konularda daha esnek davranmayı yeğlerseniz ilişkiniz daha iyiye gidecek.

TERAZİ: Bazen gereğinden fazla sert davranışlar sergiliyorsunuz. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler aşka dönüşecek. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Hassas bir durum ortaya çıkabilir.

AKREP: Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Sizi sıkan şartlar konusunu daha fazla düşünmeyin. Güven ihtiyacı içinde olmanız yüzünden elinizdeki imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden olabiliyor.

YAY: Derin düşünce ve araştırma içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak bugün duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz.

OĞLAK: Duygusal konularda hatalı davranmaya müsait bir yapınız var. Konu mantık olduğu zaman kafanız epey iyi çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli davranmak ve hiç kimseye gereksiz sözler vermek istemiyorsunuz.

KOVA: Atacağınız her adımda güçlü dostlarınızın size vereceği desteğin önemli olduğunun farkındasınız. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen kuralcı tipleri tercih edeceksiniz. Değer yargılarınızın önemini unutmayın.

BALIK: Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları başarılı şekilde sonuçlandıracaksınız. İletişim konusunda donanıma sahipsiniz. Estetik yönünüzü öne çıkarıyorsunuz.

Yazarlarımızdan

03 Ağustos 2020, Pazartesi 07:01
03 Ağustos 2020, Pazartesi 07:00
03 Ağustos 2020, Pazartesi 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder