17 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Katılacağınız toplantılarda planladığınız işlerin yolunda gitmesiyle keyfiniz yerine gelecek. Kariyerinizle ilgili detay isteyen konular gündeme gelecek, üzerinde çok düşüneceksiniz. Alışverişe dikkat etmeniz gerekiyor.

BOĞA: Yakın çevrenizle ilgili olayların içinde kalacaksınız. Yardım etme duygunuz yoğun ve çevrenizi kırmak istemediğiniz için her şeye yetişmeye çalışıyorsunuz. Sakin yapınızın altında içinizde fırtınalar esiyor.

İKİZLER: Kardeşlerle ilgili birtakım problemler yaşamak istemiyorsanız, onların istekleri karşısında duygu bağlarınızı güçlü tutacak şekilde davranmalısınız. Bazı olaylar karşısında iç sesinizi dinleyin, sizi doğru yönlendirir.

YENGEÇ: Ay’ın bulunduğu konum, sizin uzak yollarla ilgili planlar yapacağınızı gösteriyor. Gerçekleşmesini istediğiniz özel planlarınız var ve bağlantıları doğru zamanlarda kullanmanız gerebilir. Başarı uzak görünmüyor.

ASLAN: Bugün işinizle ilgili pürüzlere takılacak ve olabilecek tüm aksilikler karşısında gerekli önlemleri alacaksınız. Güçlü kişilerin yardımıyla sorunlarınızı halledeceksiniz. Yaşananlar karşısında sakin kalmanızda yarar var.

BAŞAK: Kişisel özelliklerinizi ön plana çıkaracağınız ortamlarda bulunacak ve çevrenizde kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak konuşmalar yapacaksınız. Bazı duygularınızı atakta. Ani gelişen olaylara tepkiniz artacak.

TERAZİ: Bilinçaltınız yoğun. Düşünce yumağı içindesiniz ve gizli planlarınızın varlığı sizi daha karizmatik ve ilginç yapıyor. Hayır kelimesini bugün kullanmasanız çok iyi olur. Herkesin sizin gibi düşünmesini beklememelisiniz.


AKREP: İş konusunda başarıyla yan yana gidiyorsunuz. Bugün isteklerinizi karşı tarafa yansıtırken doğru kararlar peşindesiniz. Bencillikle suçlansanız bile taviz vermemelisiniz. Alacağınız kararlar önemli olacak.

YAY: Karşıt Güneş’ten bugün olumlu etkiler alıyorsunuz. Uzun yollardaki dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız. Her alanda yenilikler sizi bekliyor.

OĞLAK: Maddi konularda istekleriniz bitmiyor. Satın almayı düşündüğünüz şeylere bir sınır koymalı ve bütçeniz konusunda dikkatli olmalısınız. Eski konular gündeme gelecektir. Yalnız başına karar verdiğiniz zaman hatalısınız.

KOVA: Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları gözden geçirmeden karar almamanız, başarınızı güçleniyor. Sürpriz gelişmeler gündemde olacak. Kendinizi sınamak için uygun bir gündesiniz.

BALIK: Güçlü ilişkileri seviyorsunuz. Bugün sezgilerinizi güçlü şekilde kullanmanız sayesinde başarıyı yakalayacaksınız. Bazı kişiler hakkınızda karar verirken bocalıyor. Kendinizle ilgili daha net bir tavır içinde olmalısınız.

Yazarlarımızdan

23 Haziran 2021, Çarşamba 14:42
23 Haziran 2021, Çarşamba 07:01
23 Haziran 2021, Çarşamba 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder