Filiz Özkol17 Haziran 2021 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

17 Haziran 2021 günün burç yorumları

KOÇ: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz iş sizi bekliyor. Çevrenizle güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın zamanı.

BOĞA: Yoğun çalışma temponuz sayesinde birçok başarı gelecek. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Odaklanmaya daha ağırlık vermelisiniz. Bağlantıda olacağınız kişilere karşı yakın tavırlar sergileyin.

İKİZLER: Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bugün sizi şaşırtan durumlar söz konusu olacak.

YENGEÇ: Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu fark ediyorsunuz. Olayları fazla derin algıladığınız için değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecek.

ASLAN: Ay, sizin karşıt burcunuzda ilerlerken birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzel bir gün içindesiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

BAŞAK: Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili. Hislerinizi saklıyorsunuz.

TERAZİ: Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu günlerde yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşkta doğru zamanı beklemelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacağınız bir gün.

AKREP: İşbirliğini sevmeniz çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Enerjinizi sosyal ilişkilerine çok güzel odaklıyor, başarıya kolayca yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündemde.

YAY: Atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize olan bağlılığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

OĞLAK: Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları onun açısından değerlendirmelisiniz. Çekiciliğinizi çevreniz üzerinde deneyebilir ve başarıyı sağlayabilirsiniz. Evinizle ilgili değişim yapabilirsiniz.

KOVA: Disiplin gezegeni Satürn geri giderken duygusal yönününüz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Partnerinizle ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı ön plana çıkaracaksınız.

BALIK: İyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. İletişim konusunda isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için planlarınızı tüm gücünüzle uygulamaya başlayabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder