Filiz Özkol17 Haziran 2024 günlük burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

17 Haziran 2024 günlük burç yorumları

KOÇ: Yönetici gezegeniniz Mars’ın, finans evinizde olması maddi ve sosyal ilişkilerinizde ikna edici bir tablo çiziyor. Bugün, sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için zor bir kişi olarak tanınmak sizi öfkelendirebilir.

BOĞA: Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz.

İKİZLER: Venüs, size olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız sabırlı olmayı denemelisiniz. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.

Haberin Devamı

YENGEÇ: Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız olduğu bir dönemdesiniz. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız.

ASLAN: İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Bu dönem aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

BAŞAK: Derin düşünmekten sıkıldığınız anlarda, geçmişinizdeki tecrübeleri örnek almalı ve yeniden yapılanmaktan korkmamalısınız. Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz.

TERAZİ: Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçin. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir ve sizin tavırlarınıza sevdikleriniz üzebilir.

AKREP: Yaptığınız hataların altında sizin yanlış yargılarınız var. Katılacağınız toplantılarda duygularınızı sezgilerinizle birleştirerek sonuca varmalısınız. Merkür, karşıt finans evinizde burcunuzda ilerlerken, aynı zamanda içselliğinizi sorguluyor.

YAY: Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok. Bugün ideallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız.

Haberin Devamı

OĞLAK: İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. İş yerinizde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Balıktaki Satürn size yardım ediyor.

KOVA: Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman son derece huzursuzlaşıyorsunuz. Güvendiğiniz kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. Yönetici gezegeniniz Uranüs aklınızdan geçen fırsatları yeniden size sunmaya başlıyor.

BALIK: Kendi gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Eski takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi artık. Biraz acele etmelisiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder