Filiz Özkol17 Mart 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

17 Mart 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Birlikteliğinizde kişiliğinizi ortaya koyacak davranışlarınız yüzünden, sevdiğiniz kişinin tepkisini alabilirsiniz. Onun duyarlı yapısı karşısında bazı hareketlerinize kısıtlama getirmek zorunda kalacaksınız.

BOĞA: Şansınızı istediğiniz koşullara deneyecek, beklediğiniz ortamı sağlayabileceksiniz. Güvenli ilişkilerden yanasınız. Herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Siz, ne istediğiniz bilen ender kişilerdensiniz.

İKİZLER: Ailenizle ortak çalışmalar içinde olacak, onların size verdikleri desteği karşılıksız bırakmak istemeyeceksiniz. Enerjinizi ilgi alanınıza aktarabilmek için yaptığınız çalışmaların sonuç vermesini beklemelisiniz.

YENGEÇ: İnatçı yapınızı destekleyen davranışlar ile karşınızdakileri hayretler içinde bırakıyorsunuz. Sevdiklerinizin duygusal hayatlarına karışmak isteyebilirsiniz. Onların da özel yaşamları olduğunu unutmamalısınız.

ASLAN: Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileride anımsayabilirsiniz. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları algılama gücünü kendinizde bulacaksınız.

BAŞAK: Değişim için uygun bir gün. Çözümü zor olan birçok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Görünüşte iyi izlenim veren olaylar bazı tıkanmalara neden oluyor. Beklemek bazen işe yarıyor.

TERAZİ: Bugün partnerinizle ilişkinize farklı gözle bakabilirsiniz. Hem kendinizi hem de onu sorgulayarak zaman kaybediyorsunuz. Olaylara değişik bir felsefe ile yaklaşmak istiyorsunuz. Olmadığı zaman da canınız sıkılıyor.

AKREP: Yapacağınız işlerde kendinize geniş süreler tanıyor ve araştırmalarınızı bu yönde genişletiyorsunuz. Akılcı yaklaşımlarınız birçok kişiye ters gelebilir. Olaylara farklı mantıkla yaklaştığınız için anlaşılmıyorsunuz.

YAY: Ele avuca sığmaz kişiliğinizin altında güçlü bir mantık yatıyor. Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı. Bulunduğunuz şartlardan çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanacaksınız. Unutmayın.

OĞLAK: Bazı iş planlarınızı, yollardan gelecek haberlere göre düzenlemeniz gerektiği için beklemenin ne kadar zor olduğunu kimse anlayamaz. Hata yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Yoğun bir dönem başlıyor.

KOVA: Savaşçı Mars sizi olumlu etkileyeek. İş çevrenizde kariyerinize yardım edecek kişilerle olumlu bağlantılar içinde olacaksınız. Gücünüzü harcamak istemiyor, beklemeyi tercih ediyor ve hedefinizi belirliyorsunuz.

BALIK: İlişkilerinizde sabırlısınız. Ama bazen fevri hareketlerinizle her şeyi bir anda koparıyorsunuz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken küçük, duygusal takıntı bir anda değişime neden olabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder