Filiz Özkol 18 Ocak 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

18 Ocak 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Duygularınızı yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir gün. İşlerinizin düzenli şekilde ilerlemesi sizin disiplininizin gelişmesinden ileri geliyor. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz. Dikkatli olun.

BOĞA: Duygusal konularda kendinizle ilgili aşama kaydetmek istiyorsanız çevrenizle iş birliği yapmalısınız. Sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma isteğiniz var. Kısa vadeli planlar yapacaksınız.

İKİZLER: Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve dostlarınızın desteği sayesinde kendinizi hak ettiğiniz yerde göreceksiniz. Zoru seçmek tarzınız. Sabırlı olmalısınız. Görüşeceğiniz kişilere dikkat etmeniz gerekiyor.

YENGEÇ: Ailede bazı sorunlar gündeme gelebilir. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Bugün bilgilerinizi sergileme konusunda başarılısınız.

ASLAN: Maddi konulardaki yeniliklerin size kazandıracağı prestiji inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Bazı konularda acele karar vermemelisiniz.

BAŞAK: Yaratıcılığınız konusunda engel tanımıyor ve kendinizi ifade edecek işleri tercih ediyorsunuz. Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenme söz konusu olacak. Olumlu destek alıyorsunuz. Enerjiniz yüksek.

TERAZİ: Estetik yönden kendinize güveniyorsunuz. İsteklerinizi kimseyle paylaşmıyor ve kendi çabanızla bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bugün dengelerinizi korumalı ve yaşam konforunuzu beslemelisiniz.

AKREP: Arkadaş çevrenizde sertsiniz. İnatçı ve başına buyruk davranışlarınız sizi çok farklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimlisiniz.

YAY: Maddi konularda gerekli atılımlarınızı yapın. Bazı düşünceler yüzünden kafanız karışıyor. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz.

OĞLAK: İyi yerlerde olmak istiyor ama fikirlerde yaşadığınız iniş-çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde iyi etki bırakacaksınız. Duygularınızı saklama gereği duyacaksınız.

KOVA: Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Kafanızın içinde birçok düşünce mevcut ve her şeyi planlı bir şekilde uygulayacaksınız. Bugün hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz.

BALIK: Birçok işi bir arada yaptığınız zaman motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Mesleki anlamda yarar sağlayacak birçok çalışmada olacak ve kendinizi ifade etmenin huzurunu yaşayacaksınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder