18 Şubat 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Canlı bir gün. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işleri erteleyebilirsiniz. Fazla çalışıyorsunuz. Elinizdeki işleri bitirmeye özen gösterirken yardım alabilirsiniz.

BOĞA: Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili bazı konuları hissediyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk yaratıyor. Sevdiğiniz kişiye karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. İlginç bir gün.

İKİZLER: Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak kişiler olacak. Bazılarınız tepkili davranıyor ve duygusal çıkmaza giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine uyum göstermelisiniz.

YENGEÇ: Siz aşka hep çok önem veren biri oldunuz. Bugün her zamankinden çok daha fazla duygularınıza önem vermek gereği duyacaksınız. Katılacağınız bazı toplantılarda birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz.

ASLAN: İyi bir dönemdesiniz. Sorunların kendi içinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğiniz kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. Yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

BAŞAK: İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünceleri sizi etkilemeyecek. Yaratıcılığınızı destekleyen davranışlar içindesiniz. Karşınıza çıkacak olan bu fırsatlar geride kalan olumsuzlukları unutturacak.

TERAZİ: Geçmişle ilgili anıları paylaştığınız kişilerin var olması sizi sandığınızdan daha mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor. Siz dostlarınızın varlığıyla çok daha mutlusunuz.

AKREP: Büyük rakamlar peşindesiniz ama beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen önüne geçemediğiniz kuruntular yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız.

YAY: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal tarafınız atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Gün içinde birtakım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz.

OĞLAK: Kendinizi ve özgürlüğünüzü sorgulayarak adımları sağlam şekilde atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştirerek düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

KOVA: Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. İletişim konusunda başarılı bir grafik çiziyorsunuz. İlgi alanlarınız çok fazla ve geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Tercihlerinizi doğru yapmalısınız.

BALIK: Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili şekilde kullanacaksınız. Olayların önemli olduğunu biliyorsunuz, ısrarcısınız.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder