Filiz Özkol19 Haziran 2022 günün burç yorumları
HABERİ PAYLAŞ

19 Haziran 2022 günün burç yorumları

KOÇ: Disiplinli hareket etmekten hoşlanıyorsunuz. Güven duygusunun size sağlayacağı avantajları iyi bildiğiniz için maddi konulara odaklanmak istiyorsunuz. Öz güveninizi destekleyecek dostlara ihtiyacınız var.

BOĞA: Aşk konusunda duygusal değişimler içindesiniz. Gireceğiniz ortamlarda dikkat çekici davranışlar sergileyebilirsiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili hareketlenme, fiziksel anlamda sizi yorabilir. Vitamine ihtiyacınız olabilir.

İKİZLER: Son günlerde çok hareketlisiniz; çocukluk yıllarına dayanan alışkanlıklarınız ön plana çıkıyor. Bugün fazla gezmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Rutin yaşamak size göre değil ama dikkatli olun.

YENGEÇ: Bilinçaltınız çok karışık. Gününüz, duygusal isteklerinize bağlı bir şekilde ilerliyor ve değişiminize anlam veremiyorsunuz. Aynı zamanda gizliliklerin ilgi çekeceği bir gün. Olayları abartmadan yaşamalısınız.

ASLAN: Arkadaşlık ilişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu. Bugün, onlardan alacağınız enerji pek çok aktivite başlatabilir. Duygusal desteklerin motivasyonunuzu arttırdığı açık bir gerçek.

BAŞAK: Yakınlarınızın sorunları gününüzü meşgul etse de, kişisel ilişkilerinizi mesleki konularınızdan farklı tutacağınızdan emin olabilirsiniz. Bugün ısrarla tutku çerçevesinde hareket ederek şartlarınızı zorlayacaksınız.

TERAZİ: Zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Girişken yapınızı ön plana çıkaracak seyahatler söz konusu. İdealleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Hiçbir konuda ödün vermemeniz gereken bir gün.

AKREP: Ay, aşk evinizde ilerliyor. Ortak ilişkilerinizi canlandırmak isteyeceksiniz. Yaratıcı yönlerinizi kullanabileceğiniz çalışmalardan yola çıkmalısınız. Bugün duygusal konularınızla ilgili motivasyon olayları söz konusu.

YAY: Evinizle ilgili aktiviteye ihtiyaç duyuyor ve sevdiklerinizle ortak bir performans sergilemek istiyorsunuz. Alışveriş isteğinizin atağa kalkmasıyla, ilginç eşyalar satın alabilirsiniz. Sizin için anlamlı bir gün.

OĞLAK: Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gelişen duygusal motivasyonu olumlu bir şekilde ortaya çıkarıyorsunuz. Öncülük yaptığınız konularda değişim yaşıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili hassas bir gün içindesiniz.

KOVA: Ay’ın bulunduğu konum, sizin için olumlu olmayabilir. Sabit yapınızı etkileyecek bir hareketlenme söz konusu. Siz, fazla aktiviteden zarar görmek istemiyor ve parasal konularda aceleci davranmaktan kaçınıyorsunuz.

BALIK: Ay burcunuzda ilerlerken fiziksel özelliklerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Fark edilme çabası içinde olacağınız bugünde duygusal anlamda kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Sağlınıza dikkat edin.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder