19 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Yatırım konusunda ilginç fikirler geliştireceksiniz. Sabah saatlerinde düşük olan enerjiniz günün ilerleyen saatlerinde düzelecek. Çevrenizde gelişen olaylara dikkat etmelisiniz. Bazı konularda farklı fikirlerdesiniz.

BOĞA: Alacağınız haberlerin sizi motive etmesiyle iş ilişkileriniz hız kazanacak. Olaylara farklı şekilde yaklaşmanız sizi ilginç biri yapıyor. Güçlü dostluklara önem veriyorsunuz. Bazen gereksiz bir titizlik sergiliyorsunuz.

İKİZLER: Durum değerlendirmesi yaparken mantık tarafınız ağır basıyor. Bugün, bulunduğunuz şartları benimsemekte tereddütleriniz var. Duygularınızdaki savaşın sizi rahatsız edecek boyuta gelmesine izin vermeyin.

YENGEÇ: Arkadaşlarınızın fikrinden yola çıkarak işinizle ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Zeka ve iletişim gezegeni Merkür yatırımın hız kazanacağını gösteriyor. Çevre koşullarının düzeldiğini görmek sizi olumlu etkiliyor.

ASLAN: Hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemiyorsunuz. Ama olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Bugün, kişisel zevkleriniz daha çok önem kazanıyor. Kendinizle ilgili bazı çalışmalar içinde olacaksınız.

BAŞAK: Çevrenizden destek aldığınız zaman kendinizi daha mutlu hissediyorsunuz. Birlik ve beraberlik duygularınız epey yoğun. İş hayatınızda sert bir görünüm sergilemenize rağmen yakınlarınız ne kadar sıcak olduğunuzu biliyor.

TERAZİ: İnatçı yapınızı bilenler yenilikler konusunda sizi ikna edemiyorlar. Çevrenizin desteğini reddediyor, bildiğinizden şaşmıyorsunuz. Bugün, yanlış konularda ısrarcı davranmanız yüzünden hatalar yapabilirsiniz.

AKREP: Uzun süredir beklediğiniz ortamı yakalayacaksınız. Aşırı davranışlardan uzak kalmayı başarabilirseniz kendinizi daha rahat ifade ettiğinizi göreceksiniz. Ailenin yaşlı kişileri ile duygusal bağlarınızı güçlendiriyorsunuz.

YAY: Bugün marjinal düşünceler içinde olmanıza rağmen hislerinizi kontrol altında tutmayı başarıyorsunuz. Aşk ve özgürlüğün bir arada olması mümkün değil ve siz oyunuzu özgürlükten yana kullanıyorsunuz. Zarar görebilirsiniz.

OĞLAK: Bulunduğunuz ortamı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bugünlerde sizi zorlayacak hareketlerden vazgeçin. Son günlerde gereksiz bir şekilde vücudunuza yükleniyorsunuz. Bazı işleri çevrenizle paylaşabilirsiniz.

KOVA: Son günlerde iş yaşantınızda değişimler yaşıyorsunuz. Aklınıza gelen çılgın düşüncelerden vazgeçmeli ve fırsatları kullanmalısınız. Çevrenizde sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazırlıklı olun.

BALIK: Çevrenizde gelişen olayların iyi takipçisiniz. Ama bugün duygularınızı kendinize saklamak istemeyeceksiniz. Otoriteye başkaldırmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bugün sakin kalmayı denemelisiniz.

Yazarlarımızdan

03 Haziran 2020, Çarşamba 09:29
03 Haziran 2020, Çarşamba 07:00
03 Haziran 2020, Çarşamba 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder