2 Haziran 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz birçok iş varken kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor. Parasal durum değişerek sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve olayların abartılmasına neden oluyor.

BOĞA: Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaşmanız son derece beğenilen bir davranış olarak nitelendirilecek. Sosyal ilişkilerinizde adalet duygunuz herkes tarafından takdir görüyor. Partnerinize ihtiyaç duyacaksınız.

İKİZLER: İçinizden taşan enerjiyi dengelemek zorunda kalacaksınız. Her konuda uç noktasındasınız. Çevreyle ilişkilerinizde kendi tarzınızı ortaya koyarak tepkiyi üzerinize çekeceksiniz. Yaratıcılığınızı öne çıkarmalısınız.

YENGEÇ: Amaçsız yaşamaktan hoşlanmadığınız için sürekli arayış içinde olmanız son derece normal. Bugün, duygularınızı paylaşmak yerine kendinize saklamak istiyorsunuz. Hayatınızdaki pürüzlerden kurtulmanın zamanı.

ASLAN: Bugün desteğe ihtiyacınız var. Ailenizle aranızdaki duygusal ilişkiler çok önemli. Planladığınız uzun vadeli bir eşyayı satın almak isteyebilirsiniz. Maddi sorunlarınızı dengeleyerek beklediğiniz değişimi yapabilirsiniz.

BAŞAK: Birlikte olduğunuz kişilerle menfaat kaygılarına düşmek istemiyorsanız davranış tarzınızı bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Düşüncelerinizde tavize yer olmadığı için birtakım gelişmeleri sonradan görüyorsunuz.

TERAZİ: Bugün çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Kendinizle ilgili sorunları kafanıza çok fazla takıyorsunuz. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var, biliyorsunuz.

AKREP: Bugün, partnerinizle işbirliği yapmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olabilir. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

YAY: Bugün, maddi hırslarınız ön planda olacak. Başarıyı hedeflediğiniz için de değişik konuları bir arada düşünmek isteyeceksiniz. Adeta kendinizle yarışıyorsunuz. Motivasyonunuz çok yüksek ve mutlusunuz.

OĞLAK: Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir gün. Fikirlerinizi söylerken duygularınızdan arınmalısınız. Mantığınıza güvenseniz bile bazı olaylar sizin tarzınızın dışında bir duruş gerektirebilir. Güçlü dengenizi korumalısınız.

KOVA: Maddi konularda girişimciliğinizin önüne geçilmiyor. Para kazanma konusunda beceriniz çok. Yaşamınızla ilgili sınavlar bitmiyor. Partnerinizin bazı iş ilişkilerine destek verseniz bile onu denetlemeniz gerekebilir.

BALIK: Durgunluktan nefret ettiğiniz bir gün. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız kısa seyahatler için gerekli donanıma henüz hazır değilsiniz. Araştırmacı yönünüz atağa kalkıyor.

Yazarlarımızdan

08 Temmuz 2020, Çarşamba 07:32
08 Temmuz 2020, Çarşamba 07:24
08 Temmuz 2020, Çarşamba 07:22
Sıradaki haber yükleniyor...
holder