2 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sezgilerinizi istediğiniz alanda kullanabileceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Bugün, iletişim konusunda hızlı hareket etmeniz, günü başarılı ve iyi kurgulamanıza neden olacak. İsteklerinizde artış var.

BOĞA: Yaşamı olduğu gibi kabul eden, oyunu kurallarına göre oynayan, ender kişilerdensiniz. Zarif kişiliğinizin altında güçlü bir karakter yatıyor. Bugün, sizin için değerli dostlarınızı ağırlama fırsatı yakalayacaksınız.

İKİZLER: Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Size destek verecek kişilerin aynı özelliklere sahip olmasını beklemeniz son derece doğal.

YENGEÇ: Ele aldığınız konularda hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz, bu da karşınızdaki kişiyi zorda bırakıyor. İstekleriniz doğrusunda hareket edip daha bireysel davranışlar ortaya koyacaksınız. İletişiminiz mükemmel.

ASLAN: Aşk konusunda duygusal gelişmeler sizi bekliyor. Özgürlük duygularınızı sınırlandırmayacak ilişkiler gündeme gelecek. Kalbi dolu olanları daha ilginç bir gün bekliyor. Sosyal aktiviteleriniz çok yoğun.

BAŞAK: Epey hareketli bir gün. Duygularınız doğrultusunda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde yoğun bir talep altında kalacağınız kesin. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins sizin etkiniz altında kalabilir.

TERAZİ: Kendisine çok değer veren bir kişilik yapınız olmasına rağmen, asıl sahip olduğunuz değerler konusunda sahiplenici değilsiniz. Bugün karşı karşıya kaldığınız her olay karşısında iyi bir düşüneceksiniz.

AKREP: Yaşamınızı kuruntular zinciri haline getirmekte üstünüze yok. İş çevrenizde gelişen ve sizi çok az da olsa tedirgin eden gelişmeler de taraf olmayacaksınız. Çevrenizin sözlerine dikkat edin.

YAY: Bilinçaltınıza çok baskı yapıyorsunuz. Her türlü çalışmalar için yeterli enerjiye sahipsiniz. Ama başkalarının size yüklediği sorumluluklar yüzünden dengenizde bazı zorlanmalar olabilir, bu biraz da sizin hatanız.

OĞLAK: Geçmişin küslüklerini bir kenara bırakın ve yeniden yaşamanız gerekenleri düşünerek kendinizi mutsuz etmeyin. Bugün karşılaştığınız her olayın altında nedenler arıyor ve gergin bir ortam yaratıyorsunuz.

KOVA: Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici davranıyorsunuz. Başarınız, biraz da sosyal ilişkilerinizdeki uyumlu davranışlarınızla paralel gelişiyor.

BALIK: Duygusal konularda derin bir kavrama yeteneğine sahipsiniz. Partnerinizle yoğun duygular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Onun iş yükünün çok olması nedeniyle zaman kargaşası yaşayacaksınız.

Yazarlarımızdan

15 Ağustos 2020, Cumartesi 08:01
15 Ağustos 2020, Cumartesi 07:52
Sıradaki haber yükleniyor...
holder