20 Ekim 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Başarınızın gölgelenmesini istemiyorsanız ortaklıklar ve iş konusunda dengenizi koruyun. Yatırımcı bir kafayla düşünüp maddi kazancınızı sorgulamalısınız. Harcamalarınız bütçenizi aşabilir.

BOĞA: Birlikte çalıştığınız kişilerin davranışlarından hoşlanmayabilirsiniz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek. Kendinizi ifade ederken çevrenin sizi engellediğini görüyorsunuz ve canınız sıkılıyor.

İKİZLER: Kısa mesafeli yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi ve iletişimde sorun çıkması, sizi üzülebilir. Yapacağınız her girişimde beklediğiniz kadar hızlı sonuçlar almanız her zaman mümkün olmayabilir.

YENGEÇ: Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz. Bugün, partnerinizin kesin tavırlarından etkileneceksiniz.

ASLAN: Karşı cinsle aranızda sürtüşme söz konusu olacak. Ortaklıklar arasındaki fikir ayrılıkları canınızı sıkabilir. Olaylara kendi duygularınız doğrultusunda baktığınız için anında müdahale huyunuzdan vazgeçmelisiniz.

BAŞAK: Duygusal anlamda kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Mesleki açıdan başarınızı perçinleyecek aktivitelere ihtiyacınız var. İş yaşantınızda bazı dostlarınızın yardımları ile önemli aşamalar kat edeceksiniz.

TERAZİ: İlişkilerinizi olumlu kullanacağınız bir gün. Kendinize güveniyor ve olayları istediğiniz gibi yönlendiriyorsunuz. Arkadaşlarınızdan olumlu etkiler alıyor ve ortak etkinliklerde yaratıcı davranıyorsunuz.

AKREP: Bugün, bulunduğunuz ortamlarda sizin fikirlerinize ihtiyaç duyan kişiler olacak. Özellikle mantıklı yaklaşımlarınız ve olaylara kısa sürede çözüm getirme tarzınızla bugün yine çok takdir edileceksiniz.

YAY: İnatçı ve idealist davranışlar içinde olmanız bazı kişilerin dikkatini çekecek. Özgürce hareket etmek isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerinizde hız kazanacaksınız. Yeni başlangıçlar için motivasyon gücünüz artıyor.

OĞLAK: Öfkenizi içinizde sakladığınız için gergin bir gün geçirebilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz kendi şartlarınızı denetiminizden geçiriyorsunuz. Turistik amaçlı seyahatleriniz olacak.

KOVA: Düşüncelerinizden kolay ödün vermeyen bir yapınız var. Gün içinde ortaya çıkacak olaylarla ilgili hatalarınızı gözden geçirme ihtiyacı içinde olacaksınız. Küçük kazalara müsait bir gün, dikkatli olun.

BALIK: Yatırımlarınızı ve finans konularını gözden geçirmeniz gereken bir gün. Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder