20 Haziran 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanmayı başaracaksınız.

BOĞA: Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya geleceksiniz. Sizi eğlendirecek ve oyalayacak arkadaşlar ile görüşeceksiniz. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz.

İKİZLER: Görüşeceğiniz kişilerin samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve duygularınızı kendinize saklamalısınız. Arkadaşlarınızla bir arada olmanın keyfini yaşıyorsunuz. İlginç haberler alacaksınız.

YENGEÇ: Ailenizle ilgili olayların günden kazanmasıyla sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız canınızı sıkacak. Tuhaf durumlardan uzaklaşmalısınız. Dostların size önereceği fikirler var.

ASLAN: Kariyer fırsatları karşınıza çıkacak. Sezgileriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Onlara güvenerek adımlarınızı atabilirsiniz. Hayatın içinde her şeyi çok kolay çözerek taşları yerine oturtacaksınız.

BAŞAK: Yakın ilişkilerinizde mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek davranmayı yeğlerseniz ilişkiniz yoluna girecek.

TERAZİ: Bazen gereğinden sert davranışlar sergiliyorsunuz. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Hassas bir durum ortaya çıkacak.

AKREP: Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün sizi sıkan şartları daha fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içindesiniz. Elinizde olan imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden olabiliyor.

YAY: Derin düşünceler içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli şekilde uygulayın. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olmalısınız. Bugün duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz.

OĞLAK: Duygusal konularda hatalı davranmaya müsaitsiniz. Konu mantıksa kafanız iyi çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli davranmak ve kimseye gereksiz sözler vermek istemiyorsunuz.

KOVA: Her adımda güçlü dostlarınızın vereceği desteğin önemli olduğunun farkındasınız. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen kuralcı tipleri tercih edeceksiniz. Değer yargılarınız sizin için çok önemli.

BALIK: Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece ele aldığınız konuları başarıyla sonuçlandıracaksınız. İletişimde gerekli donanıma sahipsiniz. Estetik yönünüzü öne çıkarıyorsunuz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder