20 Mayıs 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kendinize güveniyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekip çevrenizi etkileyeceksiniz. Özgür davranışlarınız yüzünden işler tehlikeye girebilir. Yanlış anlaşılmaktan korkmuyor gibisiniz.

BOĞA: Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgilerinizi kullanarak yaşamın gizemli yanını araştırmak istiyorsunuz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.

İKİZLER: İlginizi ilişkilere yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.

YENGEÇ: Savaşçı Mars’ın burcunuzdaki konumu, gizli olaylara merakınızı artırıyor. Çevrenizde olup bitene karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda fazla büyütmeden sonuçları beklemenizde yarar var.

ASLAN: Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdakileri yönlendirmekte önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin davranışlarına aldırmamalısınız.

BAŞAK: Para kazanmayı seviyor, gelen teklifleri hemen değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün, sezgileriniz çok yüksek. Ay’ın bulunduğu konum, ruhunuzda fırtına yaratıyor ve dinginlik için savaş veriyorsunuz.

TERAZİ: Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki birçok olayı çözüyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel. Ama yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek.

AKREP: Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz ama bazı tereddütleriniz var. Çevrenizle fikir tartışmalarına açık bir gündesiniz. Düşüncelerinizi aktarırken kullandığınız yöntemler işe yarayacak.

YAY: Dostluk duygusunun sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özelliklerinize uygun işlerden zevk alıyor olabilirsiniz. Olumlu davranışlarınızın size kandıracağı artılar önemli.

OĞLAK: Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Akşam saatlerinde çevrenizle duygu alışverişinde bulunabilirsiniz.

KOVA: İçinizdeki savaşın size zarar vermesini istemiyorsanız duygusallığınızı denetleyin. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. Çevreyle ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz.

BALIK: İdeallerinizi gerçekleştirmek için tüm donelere sahipsiniz. Aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunlarıyla ilgilenmek zorundasınız. Bugün çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.

Yazarlarımızdan

25 Eylül 2021, Cumartesi 07:01
25 Eylül 2021, Cumartesi 07:00
25 Eylül 2021, Cumartesi 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder