20 Nisan 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek, bazı konularda derin düşündüğünüzde daha olumlu baktığınızı göreceksiniz. Kazancınızla ilgili hoşnutsuzsunuz ama bu çevre koşullarından kaynaklanıyor.

BOĞA: Bugün partnerinizle karşıt düşünceler içindesiniz. Bu da aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Özellikle yeni konular bulmak yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı ele alabilirsiniz.

İKİZLER: Bugün duygularınız yoğun. Kendinizi sorgulayabilir ve birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Gözünüzden kaçan ayrıntıları yeniden düşüneceksiniz. Duygularınızı ön planda tutmak istiyorsunuz.

YENGEÇ: Duygusal konularda derin düşünüyorsunuz. Enerjinizi partnerinize yansıtacak ve onun sorunlarıya ilgileneceksiniz. Çevreyle ilişkilere enerjinizi harcamamanız gerektiğini biliyorsunuz.

ASLAN: Duygusal konularda her şeyi kafaya takmak sizi olumsuz etkiliyor. Karşınızdakilerin yanlış davranışları karşısında tavırlarınız değişebilir. Onların haksız davranışı sizi üzüyor. Kişiliğinizi ortaya koymalısınız.

BAŞAK: Çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesiyle bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Kendi düşüncelerinize fazla değer vermeniz yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız.

TERAZİ: Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı istekleriniz gün yüzüne çıkacak. Maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün temponuz çok hızlı olacak.

AKREP: Enerjinizi olumlu kullanın. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Çalışma hayatınızda bulunduğunuz konum yetersiz kalabilir. Bu dönem dikkatli olun.

YAY: Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içindesiniz. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım istemekten çekinmemelisiniz.

OĞLAK: Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün. Evinizde olabilecek değişimlere karşı huzursuzluk duymayın. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi bozabilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

KOVA: İlişkilerinizde bazı pürüzler çıkabilir. Duygusal değişiminiz işinizi arka plana atmanıza neden oluyor. Maddi konularda istediğiniz performansı yakalamak için biraz beklemelisiniz. Çok çalışmak kafanızı karıştırıyor.

BALIK: Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanması lehinize olacak. Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Beklenen olaylar gündeme geliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder