21 Aralık 2020 günlük burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsKOÇ: Beklemeyi bilmediğiniz için birçok iş fırsatını kaçırıyorsunuz. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız. İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak. Sürtüşmeler uzayabiliyor.

BOĞA: Bugün çok meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Savunduğunuz konulardan taviz vermiyorsunuz. İş ilişkilerinizi başarılı bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz.

İKİZLER: Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket edeceksiniz. Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Maddi konularda önemli konuları araştırıyor ve başlangıçlardan korkmuyorsunuz.

YENGEÇ: Birlikte olduğunuz kişilerin sürpriz davranışlarıda şaşırabilirsiniz. Olağanüstü algılama gücüne sahipsiniz. Gerginlikten kurtulmayın deneyin. Kazançlarınız konusunda sezgisel bir yeteneğe sahipsiniz.

ASLAN: Koşullarını zorlayarak hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. Enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz.

BAŞAK: Maddi konularla ilgili bazı sorunlar canınızı sıkacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle kişisel savaşları olabilir. İşinizle ilgili enerjinizin yükseldiğini görecek ve her şeyi çok daha kolay çözebileceksiniz.

TERAZİ: Partnerinizin güçlü tarafından etkilenebilirsiniz. Güneş, sosyal ilişkilerinize yeni boyut kazandıracak. Riskler konusunda dostlar sizi farklı koşullara sürükleyebilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız.

AKREP: Çevrenizdekilerle kuracağınız bağlantılar önemli olacak. Aile bireyleri ile konuşmalarda farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

YAY: İlginç teklifler alabilirsiniz. Bugün yapılması gereken öyle çok işiniz var ki, doğru bir plana ihtiyacınız var. İyi niyetli ve ilginç dost teklifleri arasında kalabilirsiniz. Duygularınızda çok akılcı olmaya çalışmalısınız.

OĞLAK: Bugün kariyerinizle ilgili önemli sorunlar gündemde. Enerjinizin düşük olduğu bir zamandasınız. İdealleriniz konusunda daha fazla ısrar etmekten vazgeçin. Onun yerine bulunduğunuz şartları değerlendirin.

KOVA: Ele aldığınız konularda çabuk tatmin sağladığınız için yenilikler konusunda aceleci tavırlar sergiliyorsunuz. Bugün seyahat planları yapabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

BALIK: Yeni atılımlar yapmak istemeniz doğal. Bulunduğunuz şartlardan sıkıldınız ve daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru kullanmalı ve şartlarınızı yeniden düzenlemelisiniz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder