21 Haziran 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bugün olayları derin bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız. Akıllıca adımlar atmalısınız.

BOĞA: Yaşamda hiçbir şey garanti değil. Bu yüzden hayatınızda olumlu olacak olayların kurgusu biraz da size bağlı, unutmayın. İleride birçok gelişmenin bugünlerdeki ilişkilerinize bağlı olarak gelişeceği kesin.

İKİZLER: İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Her şeyin maddi değerler çerçevesinde değişmediğini görecek ve yaşantınızdan keyif alacaksınız.

YENGEÇ: Bugün düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirmeye yoğunlaşacaksınız. Eski alışkanlıklarınızı gözden geçirerek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni şeyler yaratmakta gayretli olacaksınız.

ASLAN: Maddi konularda ön sezilerinizin yüksek olması sizin için çok önemli. Bugün ön planda olan maddi kaygılarınız çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir.

BAŞAK: Saygınlığınız ve güvenliğiniz çok önemli olacak. Kendinize güveniniz sayesinde çevrenizdeki kişileri doğru bir şekilde etkileyeceksiniz. İlginç biri olmanın keyfini çıkaracaksınız. Dünya etrafınızda dönecek.

TERAZİ: Aşk hayatınızın mükemmel olmasını istemek güzel bir şey ama sonuçlar hep lehinize olmayabilir. Hiç kimse sizin partnerinizin yerinde olmak istemez. Yağlı besinlerden uzak durmanız gerekiyor.

AKREP: İsteklerinizle ilgili konularda özveride bulunmanız gerekebilir. Size katkı sağlayacak her koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Bugün gerekli yerlerde beklemeli ve hareketlerinizi ayarlamalısınız.

YAY: Bugün çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde imzalamanız gereken işlere ve risklere çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK: İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. İşinizle eğlenceyle birleştirirseniz her şey sizden yana olacak. İş yaşamınızı biraz geri plana alıp özel ilişkileriniz için zaman ayırmalısınız.

KOVA: Her türlü ilişki için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için fırsatlar yaratacaksınız. Çevrenizdeki koşullarını siz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni konular eklemek isteyebilirsiniz.

BALIK: Duygularınızda yanılma payı sizi çileden çıkarıyor. Bugün derin düşünceler içindesiniz. Yaşamınızı farklı yönlerden sorgulamanız sayesinde detayların arkasında saklanan gerçekleri görebiliyorsunuz.

Yazarlarımızdan

05 Ağustos 2021, Perşembe 07:01
05 Ağustos 2021, Perşembe 07:01
05 Ağustos 2021, Perşembe 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder