21 Şubat 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konulara müdahale edemediğiniz için agresif olabilirsiniz. Karşılıklı iletişimi yüksek seviyede tutmaya çalışın.

BOĞA: Zihinsel faaliyetlerin dağınık seyretmemesi içi, güvendiğiniz dostlarınızla çalışmanızda yarar var. Beklenen performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Bugün ertelediğiniz konuları yeniden ele alabilirsiniz.

İKİZLER: Emir almaktan hoşlanmadığınız için bazı konuya tepki gösterebilirsiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınızda kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız.

YENGEÇ: Şartları kendi lehinize kullanacağınız bir gün. Farklı fikirlerden yola çıkarak kendi düşüncelerinizin sağlamasını yapacaksınız. Finans konularıyla ilgili özellikle yeni bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz.

ASLAN: Düşüncelerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni kazanç ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecek. Bugün görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor.

BAŞAK: Olumsuz olaylardan sıkıldığınız için bazen duygularını kendinize saklamayı yeğliyorsunuz ve güven duygunuzun gelişmesini bekliyorsunuz. İniş ve çıkışlarınızı dengeleyeceğiniz bir gün.

TERAZİ: Ortaklıklar konusunda sizden yaşça büyük kişilerin desteğini göreceksiniz. Hayallerinize yaklaşacağınız bir gündesiniz. Bugün enerjinizi doğru yolda kullanarak daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

AKREP: Çevrenize duyarlı davranıyorsunuz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için çaba göstermemenize karşın, onların size olan ilgileri çok yüksek. Para durumunuz olumlu gelişiyor.

YAY: Siz, başarıyı ve kazanmayı seviyorsunuz. Değişik işlerde kendinizi yenileyip farklı konularda da yeteneklerinizi denemek istiyorsunuz. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı enerji önemli olacak.

OĞLAK: İş yaşantındaki zorlukların üstesinden gelebilecek bir gündesiniz. Disiplinli davranmakla birçok fırsatı kendinize çekeceksiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Ortaklıklar konusunda çok dikkatli olun.

KOVA: Geçmişinizle iç içe yaşamak isteyebilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Duygularınız karışık olduğu için hata yapmaktan korkuyorsunuz. Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen bugün çevrenizi şaşırtıyorsunuz.

BALIK: İş anlamında ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder