21 Temmuz 2021 günün burç yorumları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Aktif yönleriniz takdir edilecek ve toplumsal hayatınız canlanacak. Birçok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkacaksınız. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız.

BOĞA: Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu. İyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Bütçenizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın.

İKİZLER: Kazançlarınızı artıracak bir hazırlık içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedeniniz var. Dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmalarıyla enerjiniz olumlu yönde etkilenecek.

YENGEÇ: Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman sosyal hayatınız daha da hareketleniyor. Paylaşımcı olacağınız bir gün. Mesleğinizi kendinize göre yapmak, fikirlerinizin önemini ispat etmek istiyorsunuz.

ASLAN: Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili kararlar almalısınız. Aşk hayatınızın size yaşattığı sorunları gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir dönem.

BAŞAK: Taviz vermek istemediğiniz konular sizin için daha sonra önemli olacak. Bugünlerde yollarla ilgili bazı detaylar sizi meşgul edecek. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz, dikkat edin.

TERAZİ: Bugün sabırsız ama kendinize güvenen tavırlarınızla başarılı olacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarınızın olumlu destekleri sayesinde birçok problemin üstesinden kolayca gelebileceksiniz.

AKREP: Sosyal hayatta canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi herkesten gizlemek istiyorsunuz. Bazı olayları takibe alıp sessiz kalmak isteyebilirsiniz. Radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz bir gün geçirebilirsiniz.

YAY: Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zamanın önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle işbirliği içinde olmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacak.

OĞLAK: Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz.

KOVA: Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü artıracağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içinizdeki savaşı büyütmemeye çalışın.

BALIK: Kaygıları bir kenara bırakın ve başaracağınız işlerden kaçmayın. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için gelecek iş tekliflerine hazırlıklı olun. Seçici davranıyor ve fazla direnç gösteriyorsunuz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder